В Івано-Франківську за “Слугу народу” агітують діти (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Протягом останніх днів у середмісті Івано-Франківка з’явились численні агітатори від партії “Слуга народу” та кандидата по місцевому округу Андрія Сторожука.

  Результат пошуку зображень за запитом "Франківську агітують діти"

  Юні агітатори розповсюджують різноманітну продукцію з символікою партії новоспеченого президента.

  Цікаво, що кандидат у депутати Андрій Сторожук позиціонує себе як досвідченний юрист, наврядчи він не знає, що до агітаційного процесу можна залучати лише осіб, яким виповнилось 18 років, пише СТИК з посиланням на Перший Політичний.

  Законодавство забороняє залучати до подібних справ неповнолітніх осіб, однак й відповідальності за використання дітей як агітаторів не передбачено.

  “2 липня у соціальній інтернет-мережі «Фейсбук» було розміщено інформацію про те, що в Івано-Франківську представники однієї з політичних партій – суб’єкта виборчого процесу, на думку автора публікації, залучають дітей до активної передвиборчої агітації”, – йдеться в повідомленні поліції Івано-Франківської області у Facebook.

  За цим фактом в поліції розпочато перевірку, в ході якої буде встановлено законність використання неповнолітніх для популяризації політичної партії.

  Кандидат у народні депутати України Андрій Сторожук пояснив ситуацію щодо волонтерів Зе!Команди. Про це він розповів у відео на своїй офіційній сторінці.

  «Останнім часом дуже часто обговорюють волонтерів, які долучилися до роботи зе-команди у Івано-Франківську. Представники мого політичного штабу для поширення газет, листівок та іншої агітаційної продукції запрошують лише повнолітніх. Якщо ви побачите дітей, які ходять у брендованому одязі, то одразу скажу, що ці футболки і кепки зеленого кольору були і є у вільному доступі політичного штабу. Крім того, ці сувеніри безкоштовно роздавали під час промо акцій та офіційного відкриття Зе!Офісу. Будь хто міг узяти футболки і використовувати їх так, як хоче», – зазначив Андрій Сторожук.


  Андрій Сторожук додав: те, що в більшості брендований одяг Зе!Команди носить молодь, свідчить лише про позитивні зміни в суспільстві.

  «Саме молоді люди є рушійною силою змін. Їм не заборониш бути в тренді, висловлювати своє бачення та погляди на ситуацію в країні. Я чудово розумію, що моїми опонентами не зовсім позитивно сприймається така величезна кількість прихильників Зе!Команди. Але я раджу активістам краще звернути увагу на підкуп виборців продуктовими пакетами і бруківкою, які використовують окремі політичні сили, що звикли працювати шляхом фінансових схем, пірамід та інших брудних технологій», – підсумував Андрій Сторожук.

  (Visited 198 times, 1 visits today)
 • 180x150