На Хмельниччині кандидата у нардепи підозрюють у несплаті податків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Осередок громадської організації «Авто Євро Сила» в Кам’янець-Подільському (Хмельницька область) вважає, що кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» по 193 виборчому округу Ігор Марчук ухилявся від сплати податків.

  Зокрема, посилаючись на судове рішення № 826/7653/16 від 17 травня 2019 року, активісти заявляють, що Ігор Марчук не сплатив податків на суму більше 700 тис. грн. до державного бюджету. Суть справи полягає у тому, що до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю “М-ЕНД-С”, директором якого є Ігор Марчук, із позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві. Суд, дослідивши всі обставини справи, вирішив ТОВ “М-ЕНД-С” у позові відмовити у повному обсязі, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Відповідно до висновків Акту перевірки, контролюючим органом встановлено порушення вимог одразу кількох статей Податкового кодексу України, що призвело до заниження ТОВ “М-ЕНД-С”  загального доходу, що в свою чергу стало наслідком недотримання державним бюджетом суми податку на прибуток у сумі 559 168 грн.

  Ігор Марчук прокоментував «Незалежному громадському порталу» судове рішення: «Очевидно, що згадана справа є черговим доказом провокації та тиску на бізнес з боку ДФС, репутація якої сама викликає низку питань….. ТОВ «М-ЕНД-С» не погодилось з даним рішенням та подало 24 червня 2019 року апеляційну скаргу, в основі якої зазначено про порушення судом першої інстанції вимог частини першої-п’ятої статті 242 КАС України, а саме, що дане рішення суду не ґрунтується на засадах верховенства права, є не законним і не обґрунтованим».

  (Visited 117 times, 1 visits today)
 • 180x150