Поліція перевірятиме законність агітації дітьми за “Слугу Народу” і їх кандидата

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівники поліції проводять перевірку з приводу ймовірного використання дітей для агітації у виборчій кампанії.

  Результат пошуку зображень за запитом "В Івано-Франківську за “Слугу народу” агітують діти"

  У вівторок, 2 липня Івано-Франківськ заполонила маса неповнолітніх у зелених футболках, на яких красувався напис “Зробимо їх ще раз!” (мабуть йдеться про українців, яких обдурили під час президентської кампанії).

  Неповнолітні ходили центром та околицями.

  Велике скупчення дітвори було помічено на вулиці Труша навпроти Ратуші. Там вони вочевидь чекали на винагороду за свою роботу – агітацію за кандидата Андрія Сторожука (помічника теперішнього народного депутата від Івано-Франківська “укропівця” Олександра Шевченка).

  Свою різку позицію у соціальній мережі Фейсбук з цього приводу висловив відомий франківський громадський активіст Мирон Дмитрик:

  Світлина від Мирона Дмитрика.

  “Вперше за свій 21-річний досвід роботи у виборчих кампаніях, стикаюсь з таким наглим використанням дітей для агітації! Те, що це робить Зекоманда – не дивно: там із дотриманням законів не дружать з дня інавгурації. Але ніби кандидат від СН Андрій Сторожук твердить, що він юрист і ледь не адвокат? Далеко ми заїдемо з такими панами адвОкатами…
  Як громадянин та виборець вимагаю від окружної виборчої комісії #округ_83 (леся петрик та ін.) Поліція Івано-Франківської області , Ювенальна Превенція Прикарпаття та особисто Володимира Голубоша вивчити питання правомірності залучення дітей до активної передвиборчої агітації.
  Крім того, прошу дати незалежну оцінку таким діям партії “Слуга народу” та іх кандидата А.Сторожука авторитетним моніторинговим організаціям КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ / Max LysyukОлексій КошельДенис Рибачок та Громадянська мережа ОПОРА / Ольга Айвазовська , Іван Маруняк.
  П.С. Якщо затегані мною суб’єкти виборчого процесу і надалі пасивно спостерігатимуть за неправомірними діями опонентів – сам подам заяву про вчинення дій, що містять ознаки правопорушень партією “Слуга народу” та кандидатом у народні депутати А.Сторожуком.” – написав він.

  (Visited 83 times, 1 visits today)
 • 180x150