На Тернопільщині кандидат від «Голосу» займається піратством

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Одним з кандидатів у народні депутати по 164-му виборчому окрузі (центр – Збараж, Тернопільська область) є 33-річна Віолета Салко. Жінка цікава тим, що, за даними офіційного сайту Української Галицької партії, будучи її членом, балотується до Верховної Рада від партії «Голос» Святослава Вакарчука, як… безпартійна.

  Результат пошуку зображень за запитом "НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ КАНДИДАТ ВІД «ГОЛОСУ» ЗАЙМАЄТЬСЯ ПІРАТСТВОМ"

  Але найцікавіше те, як вона проводить свою виборчу компанію. Віолетта Салко, яка є головою вуличного комітету «Незалежність», організувала показ фільму «Засновник» (про компанію McDonald`s) під відкритим небом у дворику Підволочиська біля «Укрпошти». Зі своєї сторінки у соцмережі «Фейсбук» пані Салко закликала місцевих жителів прийти на перегляд фільму. Більше того, згодом вона подякувала людям, які відгукнулися на її заклик. Про кількість мешканців Підволочиська, які завітали подивитися фільм вказувати не будемо, однак питання в іншому – публічна демонстрація фільмів у громадських місцях без дотримання авторського права є піратством. Якщо б це були показані кліпи за участю лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука, на які він дав офіційний дозвіл – це одне, в даному ж випадку має місце порушення прав інтелектуальної власності і на це мала б відреагувати кіберполіція, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Дана ситуація красномовно підтверджує те, про що говорилося під час 17-тої зустрічі-діалогу між Європейським Союзом та Україною щодо прав інтелектуальної власності, яка пройшла 26 червня. На ній представники ЄС висловили глибоку стурбованість щодо повільного виконання Україною своїх зобов’язань у межах Угоди про асоціацію, особливо у сфері авторського права, торговельних марок, патентів і забезпечення дотримання цих прав. 

  Цікаво, якою буде реакція Вакарчука на поведінку своєї підопічної, адже відомий співак теж завжди виступав за захист інтелектуальної власності, бо на собі неодноразово відчув, що таке піратство, коли його музичні продукти просто викрадали або ж ретранслювали без його згоди. 

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150