Кандидат заявив про спроби “забрати Снятинський район під Коломийщину”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Скандальний журналіст та кандидат в депутати Роман Реведжук балотується до парламенту виборах по 89-му одномандатному виборчому округу, пише СТИК з посиланням на Правду.іф.

  Результат пошуку зображень за запитом "Кандидат заявив про спроби “забрати Снятинський район під Коломийщину”"

  У соціальній мережі Фейсбук, він виклав відео, на якому заявляє, що окремі люди  хочуть “забрати Снятинський район під Коломийщину”.

  “Ми знаємо, що в процесі децентралізації громади об’єднуються. Але є думка, що буде створено Коломийський повіт, місцеві “князьки” вирішили заграбастати землі “під себе” і Снятинщина є в полі зору. Категорично виступаю проти цього. Снятинщина – самодостатній регіон”, – зазначає кандидат.

  Також він додає, що це справа рук кандидата, який є головою однієї ОТГ.

  “Корупціонер сьогодні балотується в парламент, щоб “під шумок” загнати Снятинські землі під Коломийщину. Округ вирішили розіграти в такий спосіб. З однієї сторони бізнес-імперія Привату олігарха Коломойського забирає Гуцульщину, а з цієї сторони за сприянням цього ж олігарха місцевий “князьок” хоче забрати землі. Мало того, що роками отруювали Снятинщину прискаючи хімією землі, то зараз хочуть її забрати. Їм це не вдасться. Я принципово буду стояти, і не віддам ні клаптика землі Снятинщини під Коломийщину. Тут район буде самодостатнім і без вас. А на вас ми знайдемо управу. Це моя позиція не лише як кандидата, а й як людини, яка народилася в цьому регіоні”, – наголосив Роман Реведжук.

  Світлина від РОМАН РЕВЕДЖУК.
  (Visited 322 times, 1 visits today)
 • 180x150