За діями НАБУ проти мене стоїть біглий «олігарх»-шахрай, – Ігор Насалик

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик пов’язує інформацію щодо повідомлення йому про підозру від Національного антикорупційного бюро (НАБУ) зі своїм конфліктом з колишнім власником телеканалу ZIK Петром Димінським, який зараз переховується від слідства за кордоном та має намір стягнути з нього незаконним шляхом гроші.

  Результат пошуку зображень за запитом "Міністр Насалик: За діями НАБУ проти мене стоїть біглий «олігарх»-шахрай"

  Про це пише СТИК з посиланням на “Главком”.

  «Біглий «олігарх» Димінський мстить мені, бо, коли мене призначили міністром, я відмовився призначати його людей на посади в системі ПЕК та вирішувати інші «питання», –  прокоментував міністр Ігор Насалик.

  Після відмови, за словами Насалика, Петро Димінський зі своїми спільниками підробили документи про начебто наявність його боргу перед Димінським та звернулися з цього приводу до суду, а потім ще — з метою додаткової «легалізації» злочинної схеми — до НАБУ з заявою про порушення міністром правил декларування. Крім того, Насалик не виключає участі Димінського і в прийнятті рішення Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) щодо порушення міністром антикорупційного законодавства, яке було направлено до НАБУ, яке, в свою чергу, порушень не встановило. Більш того, Верховним судом України рішення НАЗК було визнано незаконним та скасовано.

  Насалик також повідомив, що звертався із заявою за фактом підробки Димінським договорів позики до Національної поліції, і та порушила кримінальне провадження. В результаті слідчих дій та проведених експертиз було встановлено, що договори є підроблені, підкреслив міністр.

  За його інформацією, Димінський наразі переховується від слідства за кордоном.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150