Журналіст звинуватив одного із прикарпатських кандидатів у використанні корупційних схем

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журналіст звинуватив одного із прикарпатських кандидатів у використанні корупційних схем.

  Результат пошуку зображень за запитом "Журналіст звинуватив одного із прикарпатських кандидатів у використанні корупційних схем"

  Про це Роман Реведжук написав на своїй власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

  Нагадаємо, що Роман Реведжук і сам балотується по окрузі №89., пише СТИК з посиланням на Правду.іф.

  Там він став основним опонентом іншого кандидата депутата Івано-Франківської обласної ради від партії Коломойського “УКРОП” Дмитра Сіреджука:

  #НАДВАЖЛИВО

  Наполегливістю і принциповою позицією витрясемо гроші громади з олігархів. Болюче питання дороги в мій рідний Космач. 2 липня я офіційно звернувся до Міністра інфраструктури. У зверненні розповів, як буковельський олігарх на пару зі своїм бізнеспартнером депутатом облради головою бюджетної комісії, використали громаду Березовів і під тиском забрали під свою фірму кошти, які призначалися на дорогу в Космач. Доречі, та людина, яка називає себе капеланом і вдягає рясу, тоді був на чолі блокувальників. Який на звмовлення цього буковельського кандидата поливає мене брудом, а його підтримує публічно. Цей кандидат тримає людей за дурнів і годує обіцянками будувати дорогу. Але все це відбувається з подачі голови ОТГ, який використовує адмінресурс під цього кандидата, дає перерізати стрічки, дякує йому за незрозуміло яке сприяння. Бо сам погруз в корупції і надіється на покровительство, тому й прогинається під олігархічних прислужників.
  Та мова не про це. Товариство, зараз техніка, схожа на ту, яка належить фірмі підконтрольній буковельському олігарху, стягується до Яблунова. І у мене прохання до космачан, так, як ви вчора висловлювали принципову позицію у адресу народного депутата, зберіться зараз і принципово витрясіть з цього буковельського кандидата у нардепи правду. Бо через нього у вас нема дороги. 40 млн., котрі були призначені для нашої дороги життя, він забрав під фірму підконтрольну його бізнеспартнеру. Коли ви почнете слухатись мене, навчитеся чути, перестанете вірити обіцянкам олігархічних прислужників, тоді у нас буде й дорога і буде розвиватися громада. Сьогодні я прошу підтримати мене і дотиснути їх, аби вони зробили дорогу в село, з якої вкрали гроші. Я не відступлюся, незважаючи на результат виборів. Дорога має бути зроблена, або хай вертають гроші. Це принципово. Доста обманювати громаду. Космачани, прошу вашої підтримки, бо сам у полі не воїн, а разом їх дотиснемо і буде дорога!!!

  З правдою до рідного села,
  Кандидат у народні депутати України, космачанин
  Роман РЕВЕДЖУК

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150