Кадрові рішення у Хмельницькій ОДА: що задекларував новий заступник очільника області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тимчасово виконує обов’язки заступника полончанин Олександр Дехтярук.

  Результат пошуку зображень за запитом "КАДРОВІ РІШЕННЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОДА: ЩО ЗАДЕКЛАРУВАВ НОВИЙ ЗАСТУПНИК ОЧІЛЬНИКА ОБЛАСТІ"

  Ще 5 липня тимчасово виконувач обов’язківголови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко призначив собі заступника. Однак, офіційне розпорядження з’явилось на сайті адміністрації лише учора, 10 липня. У документі йдеться, що посаду зайняв підприємець із Полонного та депутат обласної ради Олександр Дехтярук.

  «Тимчасово, до призначення в установленому порядку заступника голови обласної державної адміністрації, покласти з 05 липня 2019 року виконання обов’язків заступника голови обласної державної адміністрації на радника патронатної служби при голові обласної державної адміністрації Олександра Миколайовича Дехтярука», – йдеться у розпорядженні від 4 липня.

  У поданій декларації за 2018 рік Олександр Миколайович вказав, що мешкає в Полонному і є власником КП «Буртинський завод вогнетривів». Окрім того, володіє будинком, нежитловим приміщенням і земельною ділянкою у райцентрі. У курортному селі Хорли Каланчацького район Херсонська область, що розташоване на півострові Гіркий Кут й омивається Чорним морем, зводить будинок площею 116,9 квадратних метрів. Також Олександр Дехтярук декларує вантажівку «MAN», причіп, зароблених на власному підприємстві 51 508 гривень, кредит у 32 тисячі гривень, дохід від продажу нерухомого майна – 32 760 та готівкові збереження – 401 800 гривень, пише СТИК з посиланням на сайт “Є”.

  Дружина, Анна Яківна, декларує нежитлове приміщення у Полонному і фургон «Mersedes-Benz», дохід від зайняття підприємницькою діяльністю склав 343 093 гривень, ще понад 100 тисяч гривень жінка отримала відпродажу нерухомого майна. У 2018 році подружжя на двох отримало більше пів мільйона гривень дивідендів від одного з українських банків.

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150