На рекламу у Facebook на Буковині найбільше витрачають “Слуги народу”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Четверо кандидатів у народні депутати від політичної партії “Слуга народу”, які балотуються на мажоритарних округах Чернівецької області, витратили на свою рекламу в соцмережі Facebook понад 12 тисяч доларів.

  Результат пошуку зображень за запитом "НА БУКОВИНІ КАНДИДАТИ ВІД «СЛУГИ НАРОДУ» НАЙБІЛЬШЕ ВИТРАЧАЮТЬ ГРОШЕЙ НА СВОЮ РЕКЛАМУ У FACEBOOK"

  Такі дані станом на 15 липня оприлюднені у Бібліотеці реклами соцмережі, пише СТИК з посиланням на molbuk.ua.

  Кандидати від партії Зеленського наразі лідирують за сумами грошей, які були витрачені на власну “розкрутку” у Facebook.
  Найбільше грошей для власної промоції у соцмережі витратив кандидат на 204 виборчому окрузі Валерій Божик – 4723 долари.

  Олена Лис, яка балотується на окрузі в Чернівцях, витратила на рекламу в Facebook 3415 доларів.

  Кандидат на виборчому окрузі №203 Георгій Мазурашу, згідно з даними Бібліотеки реклами, витратив 2748 доларів, а представник “Слуги народу” на окрузі №202 Максим Заремський – 1116 доларів.

  Як відомо, соціальна мережа Facebook опублікувала звіт з даними про те, хто і скільки платить їй за політичну рекламу в Україні. Доповідь розміщена у Бібліотеці реклами Facebook, яка публікує дані про рекламу, пов’язану з соціальними питаннями, виборами або політикою.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150