У мережі попереджають про фейкові соцопитування по усіх виборчих округах Прикарпаття (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У мережі попереджають про шахраїв-соціологів, які поширюють фейкові соцопитування у по усіх виборчих округах Прикарпаття.

  Результат пошуку зображень за запитом "У мережі попереджають про шахраїв-соціологів, які поширюють фейкові соцопитування у по усіх виборчих округах Прикарпаття"

  Про це на своїй сторінці повідомив дописувач Igor Dobrianskyi.

  Чоловік повідомляє про дивну соціологію, згідно якої на всіх округах безумовно перемагають кандидати тісно пов’язані із скандальним олігархом Коломойським, або ж є бізнес-партнерами буковельських братів Шевченків.

  Вказана соціологія носить відверто маніпуляційний характер і не може мати нічого спільного із реальним прогнозом волевиявлення:

  “Будьмо уважні шановні парафіяни!
  “Галицька соціологічна група
  Група позиціонує себе провідною українською науково-дослідницькою компанією, яка надає своїм клієнтам повний комплекс соціологічних послуг. Як з’ясувало інтернет-видання Leopolis.news1, сайт у «провідної кампанії» не працює, сторінка на Facebook, створена 2015 року, станом на 13.02.2019 мала лише 147 фоловерів2. Цікаво, що адреса компанії, вказана на Facebook-сторінці, збігається з адресою львівського аквапарку. Leopolis.news не знайшло в Україні жодної зареєстрованої фірми з подібною назвою у відкритих базах даних державних установ.

  Як стверджують політичні експерти, ця компанія — фейк, який активізовується саме перед виборами. Координатор громадського руху «Чесно» та політолог Віталій Світлик прямо каже, що ця організація є вигадкою, а такі анкетування — маніпуляція3.

  Нічого не чув про цю соціологічну групу політичний та економічний оглядач, представник ГО «Аналітичний центр «Експерт-група» Андріян Фітьо, до якого редакція Leopolis.news звернулася по коментар. Окрім того, в презентації опитування не вказано, на чиє замовлення його проводили.

  За даними leopolis.news, за останні декілька років соцгрупа встигла засвітитися маніпуляціями на підтримку різних політсил не лише у Львові, а й у Тернополі, Івано-Франківську та Калуші.”
  Взято з відси:
  http://texty.org.ua/d/socio/…/halytska-sociologichna-grupa/…

  Цікава інформація з відкритих джерел:
  https://mi100.info/…/sotsiologichni-doslidzhennya-chy-man…/…

  Ще трохи інформації з відкритих джерел:

  https://galka.if.ua/vibortsyami-na-okruzi-85-manipulyuyut-…/

  особисто перевірив Реєстр – прикріплено результати, можете самі переконатись.

  ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ ХТО БЕНІФІЦІАР ЦІЄЇ МАНІПУЛЯЦІЇ?

  П.П.С. Питання про бенефіціара стає все більш риторичне…” – пише пан Ігор.

  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  Світлина від Галицька Соціологічна Група.
  (Visited 246 times, 1 visits today)
 • 180x150