Кандидати від Коломойського на Івано-Франківщині не соромляться залучати до роботи на себе активних членів Партії Регіонів (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Скандальний депутат-забудовник Дмитро Сіреджук, який балотується в Верховну Раду на окрузі 89 (Снятин, Косів, Верховина), вперто запевняє, що не має жодних стосунків із «екс-регіоналами», але є факти.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті штаби кандидатів від Коломойського масово залучають на роботу активних членів “Партії регіонів”(фоторепортаж)"

  Зважаючи на те, хто відкрито агітує за Сіреджука, його участь у виборах схожа на реванш «регіоналів», пише СТИК з посиланням на Правду.іф.


  ДАЛІ – ТІЛЬКИ ФАКТИ!

  Наприклад, Василь Шкондеюк не просто був екс-депутатом Косівської міськради від Партії регіонів. Він намагався збагатитись на будівництві міні-ГЕС на Прикарпатті. Саме його фірми стояли за цим проектом. Пам’ятаєте, у 2015 році він хотів проштовхнути будівництво міні-ГЕС на річці Черемош?

   на відео 04-03 сек.

  Тож, голосуйте за Сіреджука – буде міні-ГЕС!

  Закликає голосувати за Сіреджука і депутат сільської ради Василь Кіфорук, якого можна побачити на відео з камер спостереження супермаркетів мережі АЗС WOG, де помітна крадіжка віскі. Чудова команда, нічого не скажеш.


  (На відео – 1 хв 50 сек). Цікаво, якими питаннями він буде займатись у команді Сіреджука?


  Допомагає Дмитру Сіреджуку формувати комісії та розставляти «своїх» спостерігачів на дільницях Назар Перкатюк.

  У розквіт правління Януковича він був заступником голови фракції ПР у Косівській райраді. Тоді його називали «сірим кардиналом» «регіоналів», який прямо впливав на більшість процесів в районі.


  Ось за Сіреджука агітує Андрій Клуб. Він у минулому теж був «регіоналом» та очолював РДА за часів Януковича.

  І Перкатюк, і Клуб не просто мають «регіональне» коріння. І один, і другий були «правою рукою» одіозного Василя Чуднова – губернатора часів Януковича.


  На фоні протестів Чуднов спочатку втік, керував областю телефоном, а потім написав заяву про відставку. Чуднов не просто «екс-регіонал», він очолював обласну організацію Партії Регіонів на Прикарпатті з 2008 року, а на місцевих виборах у 2015 році вже був першим у списку Опоблоку. Того самого Опоблоку, керівники якого досі їздять кланятись Путіну у Москву.

  Як таке може бути?

  Дмитро Сіреджук відверто бреше, що не має стосунку до людей, свого часу наближених до Януковича. Невже всі «екс-регіонали» просто так, як благодійність, підтримують його? Насправді вони чекають, що він виграє.

  До речі, вишенька на цьому торті – родич Сіреджука зазначений як уповноважена особа Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів, яка досі існує. З вересня 2016 року керівником ПР став Сіреджук Микола Дмитрович – уродженець Космача, як і нинішній кандидат.

  Цікавий збіг, правда?

  Ось така команда у кандидата Сіреджука.
  Якось язик не повертається далі коментувати.
  Так і хочеться запитати, як там Янукович поживає.

  Нагадаємо, що схожа ситуація також склалася і в івано-франківському штабі кандидата від Коломойського-Шевченка Андрія Сторожука. Де члени штабу і сам кандидат обслуговували раніше інтереси скандальної антиукраїнської “Партії регіонів“.

  (Visited 408 times, 1 visits today)
 • 180x150