На Львівщині один із скандальних братів Дубневичів знову став нардепом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Члени парламентської фракції “Блоку Петра Порошенко” Богдан і Ярослав Дубневичі знову спробували переобратися до Верховної Ради по одномандатних округах у Львівській області. Однак вдалося це лише молодшому братові Ярославу. Старший Богдан Дубневич вже визнав поразку і привітав переможницю виборів.

  Результат пошуку зображень за запитом "НА ЛЬВІВЩИНІ ОДИН З ДУБНЕВИЧІВ ЗНОВУ СТАВ НАРДЕПОМ"

  Згідно з офіційними даними ЦВК, за підсумками обробки всіх протоколів в окрузі №120, Ярослав Дубневич впевнено виграв вибори, заручившись підтримкою 43,52% виборців. На другому місці – кандидат від “Голосу” Тарас Єлейко з 18,6%, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  А в окрузі №118, де балотувався Дубневич-старший, оброблені 99,28% протоколів. З невеликим відривом лідирує кандидат від “Голосу” Галина Васильченко, у якій 31,51%. У Богдана Дубневича – 30,12%. Лідер “Голоси” Святослав Вакарчук закликав президента Володимира Зеленського захистити результат виборів від можливих фальсифікацій, однак Дубневич-старший сам визнав своєї поразки і привітав суперницю з перемогою.

  – Я не приховую, що в більшості працював як господарник, тому що наведення порядку на окрузі вважав своїм пріоритетом. Сьогодні такий шанс випав моєму конкуренту та мені б дуже хотілося, щоб всі розпочаті справи отримали завершення, особливо, щоб освіта, медицина, спорт, культура і дорожня інфраструктура і далі впевнено розвивалися, – написав політик на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук”. 

  (Visited 124 times, 1 visits today)
 • 180x150