Парламентські вибори 2019: якою нерухомістю володіють лідери прохідних партій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ЦВК порахувала майже 100% голосів. За результатами позачергових парламентських виборів, у Верховній Раді 9-го скликання будуть представлені 5 політичних партій, яким вдалось здолати 5%-й бар’єр.

  Результат пошуку зображень за запитом "Парламентські вибори 2019: якою нерухомістю володіють лідери прохідних партій"

  До Верховної Ради 9-го скликання проходить 5 політичних партій: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність”, ВО “Батьківщина” та партія “Голос”.

  Остаточні результати голосування ЦВК має встановити до 5 серпня. На своє перше засідання Верховна Рада 9-го скликання повинна зібратись до 9 вересня 2019.

  За крісло “під куполом” цього разу змагались 22 політичні партії із 2747 кандидатами у списках. За 199 місць по мажоритарці боролись понад 3000 претендентів.

  Журналісти 24 каналу у серії публікацій зібрали найактуальнішу інформацію про елітні квартири, готельні номери, особняки та земельні ділянки кандидатів у депутати Верховної Ради 9 скликання, передає СТИК.

  “Слуга народу”

  Де живе і якою нерухомістю володіє лідер “Слуги народу” Дмитро Разумков і відкритих джерелах інформації обмаль. 

  Водночас голова президентської партії уже прокоментував своє можливе прем’єрство.


  Лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков ретельно приховує інформацію про свою нерухомість 

  “Опозиційна платформа – За життя”

  Юрій Бойко – №1 у списку партії – подивіться, як виглядає його палац під Києвом. 

  Вадим Рабінович – №2 у списку “Опозиційної платформи – За життя” – усі маєтки завбачливо записав на свою дружину Ірину. Окрім нерухомості в Україні, Рабіновичі мають віллу в Ізраїлі, про яку не згадується в декларації.

  Віктор Медведчук – третій номер “Опозиційної платформи”. Про його нерухоме майно було оприлюднено чимало журналістських розслідувань – читайте все, що відомо про елітні будинки Медведчука тут.

  Сергій Льовочкін – №5 у списку ОПЗЖ – подивіться, якими маєтками він володіє не тільки в Україні, а й в елітних курортах за кордоном.

  Опозиційна платформа За життя парламентські вибори

  “Європейська Солідарність”
  Лідер партії “Європейська Солідарність”, 5-й президент України Петро Порошенко свого часу навіть проводив журналістам екскурсії своїм розкішним маєтком в елітному селищі Козин під Києвом.

  Особняк родини Порошенка порівнюють із резиденцією президента США Білим домом – подивіться, наскільки вони схожі.

  Порошенко Європейська солідарність вибори

  “Батьківщина”
  Лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко уже встигла прокоментувати результати екзит-полів. Подивіться, як виглядає її маєток біля Києва, який Тимошенко з чоловіком орендують у родички.

  Тимошенко Батькіщина парламентські вибори 2019

  “Голос”
  Партія “Голос” за результатами екзит-полів набрала 6,3% голосів і проходить у Верховну Раду. Лідер політсили Святослав Вакарчук уже прокоментував, чого чекати від нового парламенту.

  Дізнайтесь більше, що відомо про нерухомість Святослава Вакарчука.

  Святослав Вакарчук Голос
  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150