Скандального тернопільського нардепа запросили на кастинг програми “Гроші”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Скандальний народний депутат з Тернопільщини Олег Барна повідомив, що йому запропонували взяти участь у кастингу на посаду ведучого програми «Гроші».

  Результат пошуку зображень за запитом "депутат з Тернопільщини Олег Барна"

  – Передзвонили з каналу «1+1», запрошуючи із сарказмом мене на кастинг ведучого програми «Гроші» замість жовторота і українофоба Дубинського, котрий став депутатом. Відповів, що згоден, але при умові: канал «1+1» має перейти у державну власність в якості компенсації украдених у нас і держави, у народу 5 мільярдів доларів його власником, біглим неукраїнським олігархом. Працювати на Державу Україну згоден, але на брехунів, злодіїв, українофобів і неукраїнців не буду. Повідомляю про це, бо знову щось не то із телефонної бесіди змонтують неукраїнські аморальні жовтороти-українофоби Коломойського, – заявив Олег Барна. 

  Нагадаємо, в пана Барни давній конфлікт з телеканалом «1+1», журналісти якого звинуватили народного обранця, що той голосує за… гроші, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  А тим часом, 21 липня на позачергових виборах до парламенту Олег Барна програв вибори на своєму рідному чортківському окрузі №167, зайнявши підсумкове п’яте місце з довірою всього 6 363 людей (8,42%). А переможцем на цьому окрузі став рідний брат тернопільського коміка Віктора Гевка з команди «VIP-Тернопіль» – Володимир Гевко. 

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150