Тернопільський депутат вимагає від секретаря міськради понад 1 мільйон компенсації

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Тернопільської міської ради Тарас Білан заявив, що секретар ради Віктор Шумада назвав його «популістом і брехуном». Тому просить чиновника спростувати ці слова.

  Результат пошуку зображень за запитом "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕПУТАТ ВИМАГАЄ ВІД СЕКРЕТАРЯ МІСЬКРАДИ 1,2 МІЛЬЙОНА КОМПЕНСАЦІЇ"

  Окрім цього, він спрямував заяву в суд на компенсацію моральної шкоди від партії колишнього президента у розмірі 1,2 мільйони гривень, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – Навіщо нам особи, які декларують рух в Європу, а самі виливають в ефір купу неправди, вводять в оману людей. Чекаю на спростування, а заодно і на 1,2 млн. грн. Ці кошти підуть не мені. Я офіційно повідомив, що вони (за мінусом судових витрат) будуть направлені на вирішення проблем військових частин дислокованих в Тернополі, – заявив Тарас Білан. 

  Нагадаємо, Білан та Шумада пройшли у міську раду Тернополя від однієї політичної партії «БПП-Солідарність». Однак з часом Тарас Білан став жорстко критикувати свого однопартійця Михайла Ібрагімова та «друга» партії Романа Заставного. Через це нещодавно Білана виключили з фракції, або правильніше буде сказати не включили до фракції, коли її перейменували на «Європейську солідарність». Після цього Тарас Білан включив до списку своїх ворогів і секретаря міськради Віктора Шумаду, котрий був одним з ініціаторів не включення його до фракції. Отож, з внутрішньопартійного конфлікт переріс на загальноміський і тепер він вирішуватиметься в судовому порядку.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150