У Зеленського планують запустити міжнародний російськомовний канал

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Офіс президента планує запустити міжнародний російськомовний канал і дещо змінити підхід до Суспільного телебачення.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Зеленського планують запустити міжнародний російськомовний канал"

  Про це заявив заступник голови Офісу президента Кирил Тимошенко в інтерв’ю Інтерфакс-України, передає СТИК.

  За його словами, такий канал потрібен, щоб Україна могла боротися і за уми українців на окупованих територіях Донбасу та Криму, і за уми росіян на території РФ.

  “У нас розроблений варіант запуску українського російськомовного каналу, яким ми зможемо покривати російськомовне населення у всьому світі”, – повідомив Тимошенко, додавши, що в команді президента Володимира Зеленського хочуть, щоб це був державний канал.

  “Але ми домовляємося з приватними каналами про передання прав на використання їхнього найкращого контенту”, – зазначив Тимошенко.

  За його словами держава буде підтримувати Суспільне телебачення, але воно має виходити на певні показники ефективності у своїй роботі.

  “Ми кілька разів зустрічалися з керівництвом Суспільного, з донорами, котрі йому допомагали. Ми гарантуватимемо суспільному мовленню фінансування, яке забезпечуватиме Кабмін. Але в них буде чіткий KPI (ключові показники ефективності) – ми це розуміємо за фідбеками донорів”, – сказав Тимошенко.

  Він також сказав, що Суспільному треба позбутися багатьох непотрібних будівель і зменшити штат.

  “Наразі на суспільному мовленні працює 4,5 тис. осіб. Так, раніше їх було, якщо не помиляюся, 7,5-7,8 тисячі, але це все одно забагато. Багато будівель та іншого, в чому немає потреби. Вони не могли домогтися, щоб уряд дозволив їм це продавати. Для цього є майданчик “ProZorro. Продажі”, – розповів він.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150