Кличко звернувся до НАБУ через заяву Андрія Богдана про хабар

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міський голова Києва Віталій Кличко звернуся до НАБУ щодо відкриття кримінального провадження за заявою керівника Офісу Президента Андрія Богдана про пропозицію йому хабара.

  Результат пошуку зображень за запитом "Кличко звернувся до НАБУ через заяву Андрія Богдана про хабар"

  Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Фейсбуку, передає СТИК.

  «30 липня 2019 року на прес-конференції пан Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому, в розмові, пропонували хабар в 20 мільйонів доларів. І, нібито, ця розмова була здійснена в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні «переговори»! А такі висловлювання пана Богдана, який є керівником Офісу Президента України, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень», – написав Віталій Кличко.

  І зазначив, що якщо хтось до когось звертався, потрібно встановити хто, від чийого імені і з якою пропозицією.

  «А також з’ясувати чи отримала посадова особа неправомірну вигоду. Після цього слідчі мають або оголосити підозри встановленим особам, або я буду вимагати від пана Богдана вибачень за розповсюдження неправдивої інформації.

  Наслідком подібних заяв повинне бути не тільки оприлюднення їх на прес-конференціях. Переконаний, що у НАБУ є всі можливості розслідувати оприлюднену інформацію і встановити істину в цій справі. І сподіваюся, що пан Богдан сприятиме розслідуванню. Якщо, звичайно, керівник Офісу Президента України, сказав журналістам правду», – написав Кличко.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150