Скільки мільйонів мажоритарники Хмельниччини втратили для перемоги на виборах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представники Громадянської мережі ОПОРА проаналізували опубліковані Центральною виборчою комісією України проміжні фінансові звіти депутатів-мажоритарників від Хмельниччини.

  Результат пошуку зображень за запитом "СКІЛЬКИ МІЛЬЙОНІВ МАЖОРИТАРНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВТРАТИЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ НА ВИБОРАХ"

  За попередньою інформацією, офіційно шестеро з них витратили на передвиборчу кампанію загалом майже три мільйони гривень. Інформації про виборчий фонд сьомого кандитата поки що немає.

  За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, станом на 25 липня на сайті ЦВК можна ознайомитися зі звітами лише 46 із 97 кандидатів, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах області. Серед переможців немає інформації про фінансові витрати Ігоря Марчука, який виграв на окрузі №193 (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони), передає СТИК.

  «Однак чинне законодавство вимагає від таких кандидатів подати проміжні фінансові звіти про надходження та використання коштів виборчого фонду не пізніш як за вісім днів до дня голосування. Шестеро кандидатів, які отримали більшість голосів, загалом витратили на кампанію 2 мільйони 915 тисяч гривень», — повідомляють в ОПОРІ.

  Висуванець партії «Слуга народу» Микола Стефанчук переміг на окрузі №187 (частина міста Хмельницького)

  Фото: facebook.com/sluganarodu.stefanchuk

  У його проміжному фінансовому звіті вказано, що на передвиборчу кампанію він витратив 450 тисяч власних коштів. Найбільше він витратив на виготовлення друкованих матеріалів — 160 тисяч 395 гривень. Крім того, Микола Стефанчук заплатив 109 тисяч 235 гривень на розміщення агітації на зовнішніх рекламних носіях, три тисячі гривень — за оренду приміщень для публічних заходів і зборів громадян та майже 78 тисяч гривень йому коштували інші агітаційні витрати (розповсюдження листівок, проведення заходів тощо). Таким чином на рахунках його виборчого фонду залишилося 99 тисяч 482 гривні.

  Самовисуванець Серій Лабазюк переміг на окрузі №188 (частина міста Хмельницького, Волочиський та Хмельницький райони)

  Фото: facebook.com/SergiyLobazyuk

  Виборчий фонд Сергія Лабазюка складався з 100 тисяч гривень його власних коштів і 546 тисяч 423 гривень добровільних внесків фізичних осіб, тобто загалом — 646 тисяч 423 гривні. Левова частка витраченого припала на використання засобів масової інформації. На агітацію у ЗМІ він витратив 463 тисячі 414 гривень, з яких майже 357 тисяч гривень — ефірний час на телебаченні. Також кандидатові обійшлося у 67 тисяч гривень розміщення зовнішньої реклами, 110 тисяч 394 гривень — виготовлення матеріалів передвиборчої агітації та майже чотири тисячі гривень — оренда приміщень. Загалом у його фонді залишилося одна тисяча 816 гривень.

  Висуванка партії «Слуга народу» Олена Копанчук перемогла на окрузі №189 (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський і Теофіпольський райони)

  Фото: facebook.com/olena.kopanchuk

  Її виборчий фонд складався з 295 тисяч гривень власних коштів. Олена Копанчук витратила майже 133 тисячі 360 гривень на виготовлення агітаційних матеріалів, 99 тисяч 738 — використання засобів масової інформації (з них найбільше кандидатка витратила на газети — понад 97 тисяч гривень), а також 42,5 тисячі гривень вона заплатила за послуги електричного зв’язку. Таким чином у її передвиборчому фонді залишилося майже 19 тисяч 403 гривні.

  Висуванець партії «Слуга народу» Олексій Жмеренецький переміг на окрузі №190 (міста Славута і Шепетівка, Полонський, Славутський та Шепетівський райони)

  Фото: facebook.com/alexzhmer

  Виборчий фонд Олексія Жмеренецького складався лише з добровільних внесків фізичних осіб. Загалом йому надали 273 тисячі 880 гривень. Найбільше він витратив на виготовлення матеріалів передвиборної агітації — 96 тисяч 180 гривень. Крім того, агітація у друкованих ЗМІ йому коштувала 85 тисяч 495 гривень, три тисячі гривень — зовнішня реклама, інші витрати на передвиборну агітацію, зокрема на рекламу соціальних мережах, розповсюдження листівок, проведення заходів — 39,5 тисяч гривень. На момент подання проміжного звіту у нього залишилося майже 49 тисяч 705 гривень.

  Самовисуванець Віктор Бондар переміг на окрузі №191 (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський і Старосинявський райони)

  Фото: facebook.com/bondarndm

  Віктор Бондар також для своєї виборчої кампанії використовував лише добровільні внески фізичних осіб, якій склали 850 тисяч гривень. З них він витратив майже 667 тисяч 775 гривень на виготовлення передвиборчої агітаційної продукції. Зокрема значна частина цих грошей пішла на друковані матеріали. Засоби масової інформації, переважно телебачення, отримали з його виборчого фонду 87 тисяч 210 гривень. Крім того, у дві тисячі гривень мажоритарник витратив на розміщення реклами на зовнішніх носіях і 66 тисяч гривень на розповсюдження листівок, проведення заходів… Таким чином у його виборчому фонді залишилося понад 27 тисяч гривень.

  Самовисуванець Олександр Герега переміг на окрузі №192 (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький та Ярмолинецький райони)

  Фото: facebook.com/Gerega.Oleksandr

  На рахунок його виборчого фонду надійшло лише 400 тисяч гривень власних коштів. З них Олександр Герега витратив 219 тисяч 855 гривень на виготовлення передвиборчої агітації, 68 тисяч 815 гривень віддав друкованим ЗМІ, а у 15 тисяч 400 гривень йому обійшлася агітація на зовнішніх носіях. Крім того, 90 тисяч гривень йому коштувала інша агітація — розповсюдження листівок і проведення заходів. Залишилося у його фонду майже шість тисяч гривень.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150