На Буковині племінник “короля контрабанди” став нардепом від Зе

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Максим Павлюк – один з кандидатів-списочників, які є уродженцями Чернівецької області, що потрапить до складу нового скликання Верховної Ради України.

  Результат пошуку зображень за запитом "НА БУКОВИНІ ПЛЕМІННИК “КОРОЛЯ КОНТРАБАНДИ” СТАВ НАРДЕПОМ ВІД ЗЕ"

  Як повідомляється на офіційному сайті політичної партії “Слуга народу”, Павлюк народився 3 червня 1992 року у с. Горішні Шерівці Заставнівського району Чернівецької області, пише СТИК з посиланням на газету “Молодий буковинець“.

  Закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На момент балотування до парламенту він перебував на посаді заступника військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

  Раніше він тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Луганського гарнізону. Проходив військову службу у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону України на посаді слідчого.

  Максим Павлюк балотувався до Верховної Ради за списком політичної партії “Слуга народу”, де він опинився під №102.

  Згідно з даними сайту Enigma, Максим Павлюк є племінником відомого на Буковині підприємця Іллі Павлюка, якого також називають “королем контрабанди”.

  У своїй електронній декларації за 2018 рік Павлюк повідомив, що володіє квартирою в столиці та трьома земельними ділянками на Київщині. Окрім того, він є власником автомобіля Mercedes-Benz G-класу. Минулого року він заробив майже 400 тис грн, ще понад 7,1 млн грн він отримав від відчуження нерухомого майна.

  (Visited 113 times, 1 visits today)
 • 180x150