Зеленський призначив головою ДУС чоловіка депутатки від «Слуги народу», яка має бізнес у Криму

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Володимир Зеленський призначив головою Державного управління справами Сергія Борзова. Відповідний указ Офіс президента оприлюднив 1 серпня.

  Результат пошуку зображень за запитом "Зеленський призначив головою ДУС чоловіка депутатки від «Слуги народу», яка має бізнес у Криму"

  «Призначити Борзова Сергія Сергійовича Керівником Державного управління справами з 1 серпня 2019 року строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства», – йдеться в ньому.

  Попереднім документом Зеленський звільнив Борзова з посади заступника керівника цього відомства, яку той обіймав раніше, пише СТИК з посиланням на Перший Політичний.

  Дружина Сергія Борзова Ірина входить до президентською партії «Слуга народу» і перемогла на парламентських виборах на 14-му одномандатному окрузі (Вінницька область).

  Згідно з декларацією Ірини Борзової, вона є кінцевою бенефіціарною власницею компанії «Профіль-Н» , зареєстрованої в Судаку, що в анексованому Криму.

  Як повідомляє видання «Українська правда», тесть Борзова Наум Баруля є одним з керівників шоу «Ліга сміху», яке випукає заснована Зеленським студія «Квартал 95».

  Згідно з базою даних Rusprofile, компанія «Профіль-Н» після анексії зареєстрована як російська та сплачує податки до бюджету Росії.

  11 червня Зеленський звільнив Івана Куцика з посади керівника Державного управління справами. Також з посади він зняв і його заступника – Євгена Сарнацького.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150