Кличко дав свідчення НАБУ у справі щодо заяв Богдана про хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мер Києва Віталій Кличко в середу, 14 серпня, дав свідчення у Національному антикорупційному бюро України у кримінальному провадженні, яке відкрили за його зверненням.

  Пов’язане зображення

  Про це Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає СТИК.

  Провадження стосується публічної заяви керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому якимись особами хабара в 20 мільйонів доларів, нібито від імені і в інтересах Кличка.

  “Подібні висловлювання керівника Офісу президента підлягають перевірці в рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Дивує одне: чому пан Богдан, юрист за фахом, не звернувся одразу до правоохоронних органів, а пішов з “яскравими” заявами на прес-конференцію?” – підкреслив Кличко.

  “Я, як і все суспільство, хочемо знати: якщо таке трапилося насправді, хто звертався, від чийого імені і з якою пропозицією? Прізвища, суми, умови і чи отримала посадова особа неправомірну вигоду”, – додав мер Києва.

  Інакше, за словами, заява Богдана є брехливою і наклепницькою – абсолютно невідповідною рівню посади, яку він сьогодні обіймає.

  “Переконаний, НАБУ розслідує оприлюднену інформацію і суспільство дізнається правду”, – зазначив Кличко.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150