Липовий диплом і фіктивна адреса – «білі плями» біографії еко-службовця Коротецького (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Начальник відділу державного екологічного нагляду Василь Коротецький відмовляється коментувати сумнівні факти щодо своєї освіти, а у Державній екологічній інспекції запевняють: диплом посадовця справжній. Утім, Феміда має іншу думку з цього приводу. Докладніше про це – у матеріалі Артема Поліковського.

  Результат пошуку зображень за запитом "Липовий диплом і фіктивна адреса – «білі плями» біографії еко-службовця Коротецького"

  У 2014 справу щодо можливо фіктивного документа розглядав Шевченківського райсуд, куди звернулися представники Севастопольського вишу. Феміда визнала недійсним диплом спеціаліста Коротецького й тим самим анулювала інший диплом про вищу освіту, пише СТИК з посиланням на СтопКор.

  А це, як запевняють юристи, вже тягне на кримінал: «Проводили перевірку, отримали пакет документів, що документи про освіту є несправжніми або не могли бути отримані цією особою в той період, в який вони були видані. Якщо оцінювати ці матеріали, то буде відкрито кримінальне провадження по статті там службове підроблення 366 стаття Кримінального кодексу України», – наголошує адвокат Андрій Поддимай.

  Зазначимо, що за цією статтею для службовців передбачено обмеження волі, відсторонення від посади до трьох років, якщо провину буде доведено.

  «Мені як екологу, та не тільки як екологу, як людині, не по собі від того, що я навчався 6 років для отримання того ступеня, для отримання тої кваліфікації, щоб вирішувати певні проблеми в суспільстві і взагалі робити життя людей кращим і простішим», – коментує ситуацію громадський активіст, еколог Сергій Порошенко, – «Спостерігати за тим, що людина без освіти, взагалі без вищої освіти, займає керівні посади на державній службі».

  Та як з’ясувалося далі, це не один сумнівний момент у діяльності Василя Коротецького. Як будь-який державний посадовець, він має щорічно звітувати про доходи і статки. Згідно з електронною декларацією, заробляє начальник відділу еко-нагляду приблизно 20 тисяч гривень на місяць, а живе у крихітній кімнатці в гуртожитку МВС. Перевірка на платформі Youcontrol не виявила у нашого героя якихось фірм чи підпільного бізнесу. Але несподівано його прізвище «засвітилося» поруч з елітною нерухомістю.


  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150