Депутат від «Слуги народу» назвав журналістку «тупою вівцею»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Верховної Ради Максим Бужанський, обраний від президентської партії «Слуга народу», назвав журналістку «тупою вівцею». Так він прокоментував інтерв’ю лідера своєї партії Дмитра Разумкова виданню НВ, пише СТИК з посиланням на LB.ua.

  Результат пошуку зображень за запитом "Депутат із партії «Слуга народу» назвав «тупою вівцею» журналістку НВ"

  Як повідомляється, журналістка Ольга Духнич під час розмови запитала Разумкова, чи згодна партія «Слуга народу» розділити репутацію з такими людьми, як «Максим Бужанський, який ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича».

  Натомість Бужанський коментуючи таке питання журналістки назвав її «тупою вівцею».

  «Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного змі», – написав він Telegram.

  Зазначимо, що Бужанський став депутатом Верховної Ради від «Слуги народу». Представники партії взяли 16 з 17 мандатів у рідній для Зеленського Дніпропетровській області.

  Додамо, Бужанський підтримував екс-президента Віктора Януковича і його «Партію регіонів». Не змінював свою позицію навіть після Євромайдану.

  «Принциповий супротивник Майдану. Щиро ностальгує за СРСР. Послідовний і принциповий виборець регіоналів. Визнає військовий геній Жукова. Співчуває Сталіну. Упевнений, що мова – це метод красти», – підкреслив політтехнолог Олексій Голобуцький

  (Visited 116 times, 1 visits today)
 • 180x150