До бюджету конфіскують 448 тис. грн внесків на підтримку “Радикальної партії Ляшка” і “Громадянської позиції”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Постановами Херсонського та Вінницького міських судів визнано винними у порушенні встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії  двох фізичних осіб-внескодавців з притягненням їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскацією до державного бюджету суми внесків.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК: ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ КОНФІСКУЮТЬ 448 ТИС. ГРИВЕНЬ ВНЕСКІВ НА ПІДТРИМКУ «РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА» ТА «ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ»"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу НАЗК.

  Так, Херсонський міський  суд Херсонської області, розглянувши матеріали, що надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції, щодо притягнення до відповідальності фізичної особи-внескодавця за фактом вчинення правопорушення, передбаченого ст. 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визнав фізичну особу, яка здійснила два  внески  по 99 тисяч грн на підтримку «Радикальної партії Олега Ляшка», винною. Відповідно до постанов суду, які набрали законної сили, до державного бюджету буде конфісковано 198 тисяч гривень.  

  Вінницький міський суд Вінницької області своєю постановою визнав винним громадянина  за надання безповоротної фінансової допомоги  з порушенням встановленого законом порядку надання внеску  на підтримку  політичної партії «Громадянська позиція».  Відповідно до постанови суду, яка набрала законної сили,  внесок  у розмірі 250 тисяч гривень підлягає  конфіскації до державного бюджету.  

  Загальний розмір конфіскованої суми внесків становить 448 тисяч гривень. Факти вчинення правопорушення встановлені за результатами аналізу звітів політичних партій «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Громадянська позиція» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за ІV квартал 2018 року.

  Відповідно до статті  212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, порушення встановленого порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичної партії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від ста до ста тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією суми внеску на підтримку політичної партії, наданої або отриманої з порушенням закону.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150