Юлія Гримчак про арешт чоловіка: Трикімнатна квартира – це все, що у нас є (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дружина заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака – Юлія Гримчак дала коментар у справі арешту чоловіка, якого було затримано після отримання 450 тис. і 30 тис. доларів. Вона сказала,що не розуміє, про що йдеться. За її словами, трикімнатна квартира – це все, що у них є.

  Результат пошуку зображень за запитом "Юлія Гримчак про арешт чоловіка: Трикімнатна квартира – це все, що у нас є"

  Про це вона сказала під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, передає СТИК.

  « …Прив’язали до чоловіка дуже багато питань, коли розглядали питання сім’ї. Тобто, у нас кредит у сім’ї був, і чоловіка викликали. Були ще питання, мої питання, а викликали чоловіка. (колекторна компанія через розшук авто марки Лексус, який був у кредиті- ред). А чому викликати чоловіка, якщо це моя проблема?», – зазначила вона.

  Відповідаючи на запитання про те, чи відомо їй, що через Мінкульт лобіювали питання щодо будівництва в історичній частині Києва, Юлія Гримчак відповіла, що не знає. «У чоловіка були питання щодо будівництва, він ними займався у Донецькій області – електростанціями у Луганській області… Я взагалі не розумію, про що йдеться. Я назви читала в ухвалі по 5 разів, тому що, по-перше, нервувала, а по-друге, не розуміла взагалі, що це, хто це і до чого тут Мінкульт?», – сказала Юлія Гримчак.

  Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, що Юрія Гримчака називають авторитетною і впливовою людиною, і що з огляду на це він міг би «вирішувати» питання, бути посередником, вона зазначила: «Дивіться, коли вирішують питання, як мінімум, це ж має бути якийсь інтерес, правильно? Мають бути якісь гроші, коли вирішують питання? Кудись вони мають діватися. Де ці гроші? Якщо він постійно лобіював ці питання. Я ще раз кажу – у нас навіть машини нема. Ні однієї. Водія нема. Трикімнатна квартира – це все, що у нас є…»

  На запитання, кому було вигідне затримання її чоловіка, вона сказала: «Я не знаю, направду, не знаю. Як тільки у мене будуть якісь аргументи з цього приводу, я скажу».

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150