Вілли в Італії та будинки в Україні: суд заарештував нерухомість сина Азарова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Київський апеляційний суд заарештував дві вілли в Італії сина колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія.

  Результат пошуку зображень за запитом "Дві вілли в Італії та три будинки в Україні: суд заарештував нерухомість сина Азарова"

  Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на матеріали суду, передає СТИК.

  Також суд передав три його будинки в Україні в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

  На початку серпня була розглянута апеляція Генпрокуратури на відмову суду першої інстанції заарештувати майно Азарова в рамках кримінального провадження. 

  ГПУ наголосила, що отримано докази причетності українського колишнього чиновника до іноземних фірм, чиї рахунки та майно просить заарештувати слідство. Апеляційний суд погодився з такою позицією і наклав арешт на 10 банківських рахунків, відкритих у Швейцарії, Люксембурзі та Італії. 

  Також накладено арешт на 2 будинки та земельні ділянки, розташовані на території Італії у муніципалітеті Ольбія (Сассарі), містечко Гольфо Маринелла, які належать компанії AGOSTO 2012 s.r.1.

  Крім того, заарештована нерухомість Азарова в Україні: 2 котеджу, 3 земельних ділянки, 3 житлових будинки, 2 домоволодіння і гараж. При цьому житловий будинок, 2 домоволодіння і земельна ділянка Азарова передані для реалізації АРМА.

  Зазначається, що рішення суду оскарженню не підлягає.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150