Міський голова Яремче 40 разів виписав премії сину та невістці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 40 протоколів про адмінправопорушення щодо міського голови Яремче Василя Онутчака.

  Результат пошуку зображень за запитом "Міський голова Яремче 40 разів виписав премії сину та невістці"

  Як зазначається на сайті НАЗК, очільник міста не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів та підписав розпорядження стосовно преміювання та встановлення надбавок своїм близьким особам (сину та невістці), чим порушив вимоги пунктів 2, 3 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», передає СТИК.

  “Кількість складених протоколів визначається кількістю виявлених порушень даною особою. Відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – частиною другою цієї статті”, – зазначають у НАЗК.

  Слід зазначити, всі 40 справ мали розглядати у Яремчанському міському суді та напередодні суддя заявив про самовідвід. Відтак справи направили на розгляд в Богородчанський районний суд.

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150