Суд оштрафував директора НАБУ за відпочинок під Рівним

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сарненський суд Рівненської області визнав директора НАБУ Артема Ситника винним в адміністративному правопорушенні через свій відпочинок у мисливському господарстві «Полісся – Сарни», оскільки вартість відпочинку порушує встановлені законом обмеження щодо отримання подарунків.

  Суд оштрафував Ситника за відпочинок під Рівним

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на телеграм-канал «Українських новин».

  Зазначається, що Ситник повинен сплатити 3400 гривень штрафу.

  Якщо рішення суду набуде чинності, то Ситник не зможе обіймати посаду директора НАБУ. Водночас вказана ухвала підлягає оскарженню в апеляційному суді.

  Сарненський суд Рівненської області визнав директора НАБУ Артема Ситника винним в адміністративному правопорушенні через недекларування свого відпочинку в мисливському господарстві Полісся - Сарни.
  Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

  Нагадаємо, Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження стосовно директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника через недекларування його відпочинку на одній з мисливських баз в Рівненській області.

  Генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що Ситник не заплатив за відпочинок в Рівненській області. Якщо у Ситника не ​​буде документальних спростувань цієї інформації, то вона надійде в МВС для підготовки проти нього протоколу про корупцію, зазначив глава ГПУ.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150