НАЗК внесло припис новому міністру у справах ветеранів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції внесло три приписи: міністру у справах ветеранів Оксані Коляді, а також головам районної та селищної рад.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК внесло припис новому міністру у справах ветеранів"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу НАЗК.

  «На засіданні 6 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про внесення трьох приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону», — повідомили у пресслужбі.

  Так, за данними НАЗК, припис новому Міністру у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) Оксані Коляді стосується порушення в частині здійснення контролю за поданням посадовцями декларацій та повідомлення Національного агентства про 5 випадків неподання та несвоєчасного подання декларацій 4-ма посадовцями.

  «Встановлено порушення терміну направлення запитів до відповідних державних органів при організації проведення спеціальної перевірки стосовно 5-ти претендентів на посади в міністерстві», — зазначили у Нацагентстві.

  Також внесено припис голові Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області Віктору Криваку та Аулівському селищному голові Ігорю Драці, стосовно його заступника Олександра Босого у зв’язку з порушеннями при проведенні спеціальної перевірки.

  Нацагентство заявило, що вимагає усунути порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також ініціювати проведення службових розслідувань з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог законодавства. За результатами — вжити заходів у встановленому законом порядку.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150