Радник голови Верховної Ради не подав декларацію, – НАЗК

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій 4-ма посадовцями.

  Результат пошуку зображень за запитом "Радник голови Верховної Ради не подав декларацію, – НАЗК"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу НАЗК.

  Зазначається, що суб’єктам декларування було повідомлено про необхідність подати декларації протягом 10-ти днів з дня отримання таких повідомлень. Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали.

  «Серед осіб, які порушили вимоги закону, радник Голови Верховної Ради України та депутат Княжицької сільської ради Броварського району Київської області VII скликання, які не подали щорічні декларації за 2015 та 2018 роки відповідно. Щодо таких випадків НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію відповідно до підслідності», – йдеться у повідомлення.

  Крім того, не подали щорічні декларації 2 колишні працівники територіальних управлінь патрульної поліції. Відповідні обґрунтовані висновки будуть направлені до органів прокуратури.

  У НАЗК наголосили, що умисне неподання суб’єктом декларування декларації карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (стаття 366-1 ККУ).

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150