Депутат Стрийської міськради через суд вимагає звіту міського голови

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат стрийської міськради Андрій Поврозник звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з позовом на очільника міста Романа Шрамов’ята.

  Результат пошуку зображень за запитом "Депутат Стрийської міськради через суд вимагає звіту міського голови"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на zaxid.net.

  Він вимагає, аби мер прозвітував про свою діяльність. Зокрема Андрій Поврозник просить суд зобов’язати міського голову зустрітись із представниками громадськості Стрия і дати відповіді на питання про події останнього року.

  Адже саме за цей час сталося кілька гучних скандалів за участі посадовців міської ради. До прикладу, взимку на хабарі у 680 тис. грн затримали керівника комунального підприємства Стрийської міської ради. Посадовець організував схему із розкрадання бюджетних коштів і намагався утекти від поліції під час затримання. Інцидент у міськраді не прокоментували.

  Окрім того, у 2019 році Стрий зайняв останнє місце у рейтингу прозорості міст.

  «Ми маємо величезні проблеми — в нас на межі банкрутства водоканал. А міський голова не має жодного бажання пояснити, чому ж так є, а також, які він бачить виходи з цих ситуацій. Тому я вирішив скористатися тим єдиним законним способом, щоб зобов’язати його це вчинити — звернувся до суду», — пояснює причину позову до суду депутат Стрийської міської ради Андрій Поврозник.

  Суд прийняв позов до розгляду, але вже вдруге відклав засідання – представники відповідача не прийшли.

  Позивач переконаний: публічний звіт міського голови дасть можливість стриянам задати йому запитання і почути на них відповіді. І на основі цього зробити висновок, чи виконує він свої обов’язки.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150