Передвиборчі програми мажоритарників: що обіцяли депутати Чернівецької області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На позачергових парламентських виборах всі чотири мажоритарних округи в Чернівецькій області взяли представники партії «Слуга народу».

  Результат пошуку зображень за запитом "Передвиборчі програми мажоритарників: що обіцяли депутати Чернівецької області"

  «Слово і Діло» подивилося, які обіцянки вони давали виборцям у своїх програмах, передає СТИК.

  Програми всіх чотирьох «слуг народу» об’єднує кілька стандартних для партії обіцянок: втілити курс президента Володимира Зеленського, домогтися притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення, сформувати уряд народної довіри, домагатися скасування недоторканності депутатів, добиватися спрощення процедури імпічменту президента, бути доступним для виборців і регулярно звітувати перед ними тощо.

  Народний депутат Олена Лис особисто від себе обіцяла внести законопроект «Про введення базової зарплати педагогів на рівні трьох мінімальних» і «Про створення Національного агентства кваліфікації працівників освіти». Також Лис обіцяла ініціювати розробку і впровадження нової транспортної схеми у Чернівцях, вирішувати в місті проблему очисних споруд. Ще в її планах внести законопроекти, які очистять країну від стихійних сміттєзвалищ.

  Мажоритарники Чернівецької області, зокрема, обіцяли розвиток зеленого туризму, вирішення проблеми зі сміттям та відкриття міжнародних пунктів пропуску.
  Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

  Максим Заремський теж обіцяв внести до Верховної ради низку законопроектів: про забезпечення державної підтримки розвитку «зеленого туризму» в гірських районах, про зниження податкового навантаження на малий і середній бізнес, про пільгове оподаткування для підприємств, що займаються глибинною переробкою деревини. Крім того, мажоритарник обіцяв виборцям домагатися збільшення держфінансування інфраструктури краю і підтримувати розвиток «зеленого туризму» в гірських районах області.

  У Георгія Мазурашу в програмі є розпливчаста обіцянка внести до парламенту законопроекти про професійний спорт, про фізичну культуру і спорт. Серед більш конкретних планів – домогтися відкриття міжнародного пункту пропуску «Дяківці», домогтися на законодавчому рівні вирішення проблеми сміття, домогтися стимулювання розвитку фермерства. Безпосередньо мешканцям округу нардеп пообіцяв домагатися створення нових робочих місць і залучати інвестиції та субвенції для будівництва дитячих садків, спортзалів.

  Валерій Божик виборців обіцянками не надто балує, у нього їх 25 і з них лише 3 відрізняються від стандартної програми «Слуги народу». Нардеп обіцяв особисто зареєструвати законопроект про освіту в селі, який передбачає оснащення всіх шкіл сучасною технікою. Також пообіцяв особисто зареєструвати законопроект про захист і допомогу виробникам сільськогосподарської продукції. Є ще обіцянка готувати законодавче запровадження високих стандартів життя.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150