У Кабміні створять робочі групи для боротьби з корупцією “на всіх фронтах”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Кабінеті міністрів України спільно з представниками громадських організацій створять робочі групи для боротьби з корупцією у різних галузях.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Кабміні створять робочі групи для боротьби з корупцією "на всіх фронтах""

  Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет під час конференції в клубі Кабміну щодо антикорупційних заходів, повідомляє СТИК з посиланням на Укрінформ.

  “Щодо кожного проєкту (боротьби з корупцією у різних галузях – ред.) ми зможемо сформувати спільну робочу групу, яка складатиметься з представників уряду та громадянського суспільства”, – зазначив міністр. 

  За словами координатора урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” Оксани Величко, 110 громадських організацій описали 139 необхідних антикорупційних заходів у різних сферах.

  Вона навела приклад, що серед корупційних схем, які необхідно подолати, є затягування різними органами влади та інституціями ухвалення рішень, що змушує бізнес звертатися до посередників, аби вирішувати питання.

  “Наприклад, були нарікання, що Державіаслужба затягує розгляд питання щодо визначення допустимої висоти будівель навколо аеропортів, і будівельники змушені шукати людей, які допоможуть пришвидшити вирішення питання”, – наголосила Величко.

  Крім того, Величко наголосила, що система запобігання корупції у виконавчих органах влади неспроможна здолати корупційні схеми. Вона додала, що для подолання галузевих корупційних схем необхідні мобільні ефективні команди, які би включали в свій склад і державних службовців, і громадських діячів, і експертів.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150