Чиновників Київщини підозрюють у мільйонних розкраданнях на ремонт доріг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головам трьох сільрад Київської області, а саме Хотянівської, Новосільківської та Новопетрівської, повідомлено про підозру за фактом розкрадання 2,4 млн грн, виділених на ремонт доріг.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЧИНОВНИКІВ КИЇВЩИНИ ПІДОЗРЮЮТЬ У МІЛЬЙОННИХ РОЗКРАДАННЯХ НА РЕМОНТІ ДОРІГ Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/chinovnikiv-kiyivschini-pidozryuyut-u-milyonnih-rozkradannyah-na-remonti-dorig-1418430.html"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

  Слідчі встановили, що впродовж 2017-2018 років посадовці підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з директором підрядної організації, що займається ремонтними роботами асфальтних доріг. Вони також перерахували на рахунки товариства понад 20 млн грн.

  “Роботи проведено не повно та неякісно, а їх обсяг не відповідає відомостям, зазначеним у документах. Збитки становлять понад 2,4 млн гривень”, – уточнили у прокуратурі.

  Наразі головам сільрад вручено письмове повідомлення про підозру за ч.2 ст.367 ККУ (“Службова недбалість”). Триває досудове розслідування.

  Нагадаємо, раніше посадовців державного підприємства “Морський торговельний порт “Южний” викрили на привласненні коштів під час придбання неякісного обладнання за завищеними цінами.До схеми привласнення коштів причетні службові особи Міністерства інфраструктури України та ДП “Морський торговельний порт “Южний”. Деякі одиниці придбаного товару взагалі були в аварійному стані.

  “2018 року керівництво держпідприємства уклало договір на постачання двох тепловозів за ціною 26 мільйонів гривень та перерахувало постачальнику аванс у розмірі 50% суми. За висновками експертів, реальна їхня вартість становить майже 3 мільйони гривень. Крім того, перед постачанням до України згадані тепловози були списані з балансу залізниці однієї з країн СНД у зв’язку з незадовільним технічним станом”, – розповіли у ДБР.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150