Підозрюваному в корупції екс-нардепу ВАКС визначив заставу 15 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави у сумі майже 15 мільйонів гривень підозрюваному у організації вчинення особливо тяжких корупційних злочинів народному депутату 8-го скликання, який був у групах “Відродження” і “Воля народу”, Станіславу Березкіну.

  Результат пошуку зображень за запитом "станіслав березкін"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

  “Так, суд частково задовольнив клопотання детектива НАБУ та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у сумі майже 15 млн гривень”.

  Крім того суд визначив колишньому нардепу процесуальні обов’язки, передбачені статті 194 КПК, а саме прибувати до визначеної службової особи із встановленою періодичністю; не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи.

  Крім цього Березкін має утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними; а також здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та на в’їзд в Україну.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру народному депутату 8-го скликання Станіславу Березкіну.

  За даними слідства, Березкін як бенефіціар групи компаній “Креатив” наприкінці 2013 – початку 2014 років “організував заволодіння коштами державного банку АТ “Ощадбанк” у сумі 20 млн. доларів США, залучивши до таких дій інших осіб, у тому числі службовців банківської установи”.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150