ВАКС відмовився зняти підозри з прикарпатського ексміністра Насалика

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду за участі прокурорів САП відмовила у задоволенні апеляційної скарги, поданої адвокатами колишнього очільника Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, стосовно скасування підозри у кримінальному провадженні щодо внесення недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2018 роки.

  Результат пошуку зображень за запитом "ВАКС відмовився зняти підозри з Насалика"

  Про це повідомляє преслужба САП у Facebook, передає СТИК.

  Колегія суддів Апеляційної палати залишила чинним рішення суду першої інстанції, який погодився з доводами прокурора САП та відмовив у задоволенні скарги адвокатів ексміністра, не виявивши жодних доказів щодо порушення порядку повідомлення про підозру колишньому високопосадовцю.

  Як вже повідомлялось, 9 липня 2019 року за погодження прокурора САП детективами НАБУ повідомлено про підозру за ст. 366-1 КК України Міністру енергетики та вугільної промисловості України.

  Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150