За вересень у НАЗК зафіксували 260 порушень антикорупційного законодавства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції у вересні 2019 року виявило ознаки 260 порушень законодавства у сфері запобігання корупції.

  Пов’язане зображення

  Про це інформує СТИК з посиланням на преслубу НАЗК.

  Так, уповноважені особи Національного агентства склали та направили до суду 191 протокол про адміністративні правопорушення.

  З них: 60 протоколів за недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, 1 протокол – щодо порушення обмежень стосовно сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

  За порушення термінів подання декларацій складено 3 протоколи, за несвоєчасне подання або неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані – 19 протоколів, 2 протоколи – за декларування недостовірних відомостей на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

  За порушення порядку подання звіту політичної партії Національне агентство направило до суду 27 протоколів, за порушення порядку надання або отримання внеску на користь політпартії – 74 протоколи.

  Крім того, за невиконання законних вимог Національного агентства направлено до суду 5 протоколів.

  У вересні Національне агентство затвердило 46 обґрунтованих висновків про виявлені ознаки правопорушень, пов’язаних з корупцією. З них: за результатами перевірок у 29 деклараціях виявлено недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб – загалом на понад 7 млрд грн, а також встановлено ознаки умисного неподання 17 декларацій.

  Крім цього, у вересні розпочато 47 повних перевірок декларацій та затверджено 253 рішення про результати повних перевірок декларацій.

  Також Національне агентство направило 23 приписи. З них: 17 приписів внесено за результатами моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, 6 приписів – за результатами перевірок державних органів.

  Загалом з початку року Національне агентство зафіксувало 2393 порушення антикорупційного законодавства.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150