“Поширити допис”: хто з прикарпатських мажоритарників активно “звітує” про свою діяльність у Facebook

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Всі депутати-мажоритарники від Прикарпаття мають офіційні сторінки у соцмережі Facebook. Лише декілька з них залишає дописи про свої дії, спрямовані на благоустрій округу.

  Результат пошуку зображень за запитом ""Поширити допис”: Хто з прикарпатських мажоритарників активно “звітує” про свою діяльність у Facebook"

  Однією з важливих соціальних функцій соціальної мережі Facebook є можливість частково відстежити діяльність того чи іншого політика.

  Звичайно, чи ділитись власними думками та діями, писати про проблеми і шлях їх вирішення – персональне діло кожного народного обранця. Проте якщо політик веде активне “звітування” у щоденних дописах, прикріплює до посту відповідне підтверджуюче фото – легше відстежити прогрес політичних дій обранця, дійсне відстоювання ним інтересів округу.

   Погодьтесь, набагато важче буде звинуватити нардепа у бездіяльності, а йому в свою чергу буде легше довести своє старання змінити добробут виборців на краще.

  Перший Політичний проаналізував, якими дописами найчастіше діляться депутати-мажоритарники від Прикарпаття  у соцмережі Facebook, передає СТИК.

  Округ №83

  На своїй сторінці Оксана Савчук розповідає про власні думки щодо того чи іншого законопроекту, розглянутого на засіданнях Верховної Ради, поширює відео з різних політичних телепроектів, в яких брала участь, ділиться враженнями під час перебування у рідному Івано-Франківську.  За дописами народної депутатки стежать 7435 користувачів.

  Дописи зі сторінки народної обраниці не дублюються в її профіль. Тут Оксана Савчук більше ділиться про спілкування зі “свободівцями” та новинами Івано-Франківська. На профільній сторінці вона має 4996 друзів.

  Округ №84

  На своїй сторінці Слуга Народу – Ігор Фріс – 84 округ депутат найактивніше “відзвітовує “ перед користувачами соцмережі про досягнення роботи на окрузі. Щодня з’являються нові дописи про результати співпраці з керівництвом різних місцевих структур, про пріоритети та цілі роботи депутата як на території округу, так й у Верховній Раді. За сторінкою обранця-мажоритарника стежать 3404 людини.

  Дописи у профілі Ігоря Фріса інколи дублюються зі сторінки. Проте тут дописи, пов’язані з політичною діяльністю, переплітаються з дописами з особистими переживаннями чи емоціями.  Список друзів – прихований.

  Ігор Фріс – єдиний депутат-мажоритарник від Прикарпаття, який має в соціальній мережі Facebook спільноту . Її назва  Ігор Фріс – Слуга Народу – 84 округ. Дописи в ній зазвичай з різних джерел  загальноукраїнських політичних новин. Кілька дописів є з профілю народного депутата та від адміністратора спільноти – очільника фракції “Укроп” у Івано-Франківській міській раді Володимира Олійника. 631 особа є учасником групи.

  Округ №85

  На своїй сторінці Едуард Прощук поширює дописи з інформацією результатів роботи депутата за такий короткий ще термін депутатської каденції. Це хороша можливість для користувачів Facebоok відстежити роботу “слуги народу” на окрузі №85, від якого його обрали до Верховної Ради України ІХ скликання. Стежать за сторінкою Едуарда Прощука 3122 людини.

  У профілі народного обранця дописи про політичну діяльність депутата переплітаються з дописами про досягненнями українських спортсменів, адже Едуард Прощук – Перший віце-президент Асоціації вільної боротьби України. В акаунті народного депутата 5000 друзів.

  Округ №86

  На сторінці депутата Слуга Народу – Олександр Матусевич – 86 округ щодня з’являються по кілька дописів, які стосуються здебільшого досягнень глави держави Володимира Зеленського та діяльності Верховної Ради загалом.  За інформацією на сторінці стежать 613 користувачів соцмережі.

  У своєму профілі Олександр Матусевич переважно поширює дописи новин Прикарпаття, зокрема округу №86, по якому його обрали до Верховної Ради. Кількість друзів у акаунті депутата прихована.

  Округ №87

  На сторінці Народний депутат Андрійович Зіновій  майже щодня з’являються дописи про проблеми та досягнення округу №87, серед яких час від часу “слуга народу ” інформує про загальнодержавні проблеми. 1384 користувачі Facebook стежать за сторінкою народного депутата.

  Іншої сторінки чи профілю Зіновій Андрійович немає.

  Округ №88

  Андрій Іванчук  активно вів дописи про свої досягнення на території округу під час передвиборчої кампанії-2019. Майже щодня з’являлась інформація про заходи на території округу №88, організовані його благодійним фондом “Покуття”.  Андрій Іванчук  викладав фото з фестивалів та дякував краянам за “збереження звичаїв і традицій ”.

  А вже протягом серпня-вересня 2019 року на його сторінці час від часу з’являються привітання виборців з державним чи релігійним святом.  Андрій Іванчук посідає першу сходинку в рейтингу за кількістю людей, які стежать за його дописами – 10120 користувачів соцмережі Facebook.

  Округ №89

  Офіційна сторінка народного депутата – Сторінка Слуга Народу – Тимофійчук Володимир – Округ 89 . Після допису про подяку виборцям за підтримку, закріплене лише одне фото про приїзд Володимира Зеленського до Івано-Франківська. 601 людина підписана на сторінку  народного обранця.

  Проте у Володимира Тимофійчука є ще й профіль , на якому депутат не ділиться власними думками щодо тих чи інших законопроектів та не показує інформації про роботу на окрузі.

  Як бачимо, найпасивніше результатами своєї політичної діяльності з користувачами Facebook ділиться  обранець від округу №89 Володимир Тимофійчук. 

  Нардеп Андрій Іванчук після перемоги по округу №88 також перестав “звітувати” перед читачами своєї офіційної сторінки.

  Олександр Матусевич, якого обрали від округу №86, ділиться переважно дописами про загальноукраїнські політичні новини.

  А серед найактивніших і відкритих до спілкування з жителями округів виявились Ігор Фріс( округ №84), Зіновій Андрійович( Округ№87), Оксана Савчук(Округ №83) та Едуард Прощук( Округ №85).

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150