Скандальний екс-голова ДФС Насіров орендував двоповерховий котедж профспілки митниці за 6,7 тисяч у місяць

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Оренда будинку площею 177 кв. м коштує 6,7 тисяч грн в місяць.

  Результат пошуку зображень за запитом "Скандальний екс-голова ДФС Насіров"

  Колишній очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров орендував у профспілки митниці двоповерховий дерев’яний котедж в Конча-Заспі. Оренда будинку площею 177 кв. м коштує 6,7 тисяч грн в місяць.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Державної митної служби Максим Нефьодов. Двоповерховий котедж складається з п’яти кімнат і має меблі, сантехніку, посуд. У 2016 році його орендував Насіров, передає СТИК.

  Котедж у розпорядженні екс-голови фіскальної служби до 2033 року.

  “Зараз працюємо, аби повернути елітну нерухомість назад до профспілки і продати на аукціоні. Такого у нас ще багато – купа активів ДФС має дивний юридичний статус”, – написав він.

  За словами Нефьодова, у 2000 році Київська міська рада безкоштовно передала Державній митній службі 15 гектарів землі в Кончі-Заспі. Оціночна вартість ділянки складає майже 300 млн грн.

  “Тут мали побудувати базу відпочинку і реабілітаційний центр “Конча-Заспа”. Замість цьог там звели 28 будинків – дев’ять дерев’яних та 19 цегляних, підстанцію та свердловину. Після цього профспілка митниці віддала будинки в оренду керівництву митниці”, – написав Нефьодов.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150