“Кумівства у нас не буде”: 10 яскравих прикладів, коли Зеленський не дотримав обіцянку (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Деяких кадрових призначеннях Зеленський повторює сценарій серіалу Слуга народу. Лояльність, відданість, спорідненість – вищі досягнення кандидатів.

  Результат пошуку зображень за запитом ""Кумівства у нас не буде": 10 яскравих прикладів, коли Зеленський не дотримав обіцянку (ВІДЕО)"

  “Кому подобається, коли президент призначає на посаду свого кума або армійського друга? Чому так відбувається вже 28 років?”, – запитував в лютому цього року кандидат в президенти України Володимир Зеленський. Через 140 днів каденції нового президента можна побачити, що Зеленський-президент не завжди дотримується зворотного в своїй кадровій політиці.

  У самому факті залучення друзів або бізнес-партнерів на держслужбу немає нічого поганого: кожному президенту треба швидко знайти сотні якісних (і бажано порядних) людей, а професіоналів в будь-якій сфері небагато. Але коли при кадрових рішеннях лояльність і відданість цінуються більше професійних якостей, виникає питання:”А раніше хіба не так було?”, пише СТИК з посиланням на Лігу.нет.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150