Помічнику Кличка оголосили підозру через неправдиву декларацію – той заявляє про політичний тиск

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро разом із САП оголосило про підозру в декларуванні недостовірної інформації екснардепу і раднику мера Києва Віталія Кличка Дмитру Білоцерковцю.

  Результат пошуку зображень за запитом "ПОМІЧНИКУ КЛИЧКА ОГОЛОСИЛИ ПІДОЗРУ ЧЕРЕЗ НЕПРАВДИВУ ДЕКЛАРАЦІЮ – ТОЙ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ПОЛІТИЧНИЙ ТИСК"

  Про це він повідомив у фейсбуці, передає СТИК.

  “Мені видали підозру в недостовірній інформації в декларуванні. Більшого, що можна було б висунути мені, навіть з лупою в руках, придумати не змогли”, – заявив він.

  Білоцерковець стверджує, що підозра стосується того, що його новонароджений син і дружина періодично перебували у його матері, що екснардеп не вказав у декларації. За словами посадовця, один із доказів – адреса доставки підгузків.

  “Хоча була пройдена повна перевірка НАЗК, куди я відправляв лист з метою зрозуміти, чи потрібно було це декларувати, на що отримав чітке роз’яснення в результатах перевірки. Перевірка НАЗК порушень у моїй декларації не виявила, а це той орган, який і повинен оцінювати юридичну позицію в таких провадженнях”, – підкреслив Білоцерковець.

  Сам він додав, що сприймає це як елемент політичного тиску на мера столиці Віталія Кличка.

  Своєю чергою НАБУ повідомило, що Білоцерковець не задекларував нерухомість, яка належить членам його родини. “Слідством встановлено, що колишній нардеп не вніс у декларації за 2016 – 2017 роки об’єкти нерухомості у столиці вартістю 3,8 млн гривень, які перебували у власності та користуванні членів сім’ї”, — йдеться у повідомленні.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150