«Щоб красти державні кошти?», – колектив ДО “Резиденція “Синьогора” заявляє, що ставленик команди Зеленського сприяє розквіту корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У соцмережах вкотре повідомляють про скандальне призначення керівника ДО “Резиденція “Синьогора”, який раніше був звільнений з цієї посади за корупцію.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Щоб красти державні кошти?», – колектив ДО “Резиденція “Синьогора” заявляє, що ставленик команди Президента Зеленського сприяє розквіту корупції"

  Ситуацію розкритикував депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович, передає СТИК.

  Журналісти повідомляли про фальсифікацію конкурсу на посаду Керівника Державного управління справами президента України та просуванні командою президента Зеленського своєї людини на цю посаду.

  В червні 2019 року з конфіденційних джерел наближених до Президента України Володимира Зеленського журналістам стало відомо про те, що ще до моменту проведення конкурсу вже погоджена кандидатура на Керівника Державного управління справами на рівні Президента України та його близького оточення. Цю посаду має обійняти т.в.о. Керівника Державного управління справами Борзов Сергій Сергійович.

  Так і сталося. А вже незабаром Сергій Борзов призначив на посаду т.в.о. Генерального директора ДО “Резиденція “Синьогора” Капія Ігора Михайловича. Він у 2016 році займав посаду генерального директора і був звільнений за корупцію Куциком І.М, – пишуть Версії  з посиланням на Судовий Репортер.

  За темою:

  Корупція в резиденції “Синьогора”: хто привласнює державні кошти та “розбазарює” майно?

  На підтвердження цього надають звернення колективу ДО “Резиденція “Синьогора”, що в свою чергу входить до складу ДУС. В якому казано, що безпосередньо пан Борзов, який є нинішнім очільником Державного управління справами президента України (далі – ДУС), підтримує корупцію в цьому відомстві.

  Журналістам представниками колективу ДО “Резиденція “Синьогора” розповіли, що Борзов С.С. знову призначив Капія І.М. не інакше, як з метою красти державні кошти. Вони телефонували Борзову С.С. з приводу призначення ним корупціонера, але Борзов С.С ніяк не відреагував. Колектив вважає, що Борзов С.С і Капій І.М знову хочуть привласнювати державні кошти.

  «Нові обличчя? Прийде весна будемо саджати? Прийшла осінь і старим корупціонерам роздали посади… в “Синьогорі” (Гута) відновили на посаді директора, якого звільнили через корупційний скандал», – прокоментував у соцмережі скандальне призначення депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович.

  (Visited 146 times, 1 visits today)
 • 180x150