Ще один кварталівець став радником секретаря РНБО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нардеп Максим Ткаченко став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Він також працює першим заступником голови комітету ВР з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій.

  Результат пошуку зображень за запитом "Ще один кварталівець став радником секретаря РНБО"

  Депутат вважає, що робота в РНБО потрапить в унісон з роботою в комітеті. Про це повідомляє видання LIGA.net з посиланням пресслужбу нардепа, передає СТИК.

  Ткаченко зазначив, що нова посада “має для мене вагоме значення”, а планів і задач нардеп для себе ставить безліч.

  Я, як людина, яка народилась на Луганщині та більшу частину свого свідомого життя прожив там, знаю не із чуток, яка ситуація склалася на Донбасі, – сказав нардер.

  Як Ткаченко пов’язаний із “Кварталом”? 

  У серпні 2014 року став одним із співвласників ТОВ “Квартал-Концерт” – дочірньої компанії Студії “Квартал 95”. Він володіє чвертю уставного фонду компанії та є її керуючим партнером. З 2016 року він також концертний директор співачки Тіни Кароль.

  Очолював команду Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року в Луганській області. Заступник голови депутатської фракції партії Слуга народу.

  В РНБО також потрапив комік Сергій Сивохо. Тепер він займає позицію радника секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

  За що відповідає РНБО?

  Координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Рішення РНБО вводяться в дію указами президента.

  Функції РНБО:

  • внесення пропозицій президентові щодо реалізації засад внутрішньої і зовнішньої політики у сфері національної безпеки і оборони;
  • координація та контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері нацбезпеки і оборони у мирний час;
  • те саме – в умовах воєнного або надзвичайного стану та при виникненні кризових ситуацій, що загрожують нацбезпеці України.
  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150