Ще один кварталівець став радником секретаря РНБО

  • 180x150
  • Опубліковано:

    Нардеп Максим Ткаченко став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Він також працює першим заступником голови комітету ВР з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій.

    Результат пошуку зображень за запитом "Ще один кварталівець став радником секретаря РНБО"

    Депутат вважає, що робота в РНБО потрапить в унісон з роботою в комітеті. Про це повідомляє видання LIGA.net з посиланням пресслужбу нардепа, передає СТИК.

    Ткаченко зазначив, що нова посада “має для мене вагоме значення”, а планів і задач нардеп для себе ставить безліч.

    Я, як людина, яка народилась на Луганщині та більшу частину свого свідомого життя прожив там, знаю не із чуток, яка ситуація склалася на Донбасі, – сказав нардер.

    Як Ткаченко пов’язаний із “Кварталом”? 

    У серпні 2014 року став одним із співвласників ТОВ “Квартал-Концерт” – дочірньої компанії Студії “Квартал 95”. Він володіє чвертю уставного фонду компанії та є її керуючим партнером. З 2016 року він також концертний директор співачки Тіни Кароль.

    Очолював команду Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року в Луганській області. Заступник голови депутатської фракції партії Слуга народу.

    В РНБО також потрапив комік Сергій Сивохо. Тепер він займає позицію радника секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

    За що відповідає РНБО?

    Координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Рішення РНБО вводяться в дію указами президента.

    Функції РНБО:

    • внесення пропозицій президентові щодо реалізації засад внутрішньої і зовнішньої політики у сфері національної безпеки і оборони;
    • координація та контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері нацбезпеки і оборони у мирний час;
    • те саме – в умовах воєнного або надзвичайного стану та при виникненні кризових ситуацій, що загрожують нацбезпеці України.
    (Visited 36 times, 1 visits today)
  • 180x150