Стало відомо, що показав детектор брехні під час допиту прикарпатського “Слуги народу”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За попередніми результатами детектора брехні народний депутат від “Слуги народу” Олег Марусяк картає себе через недостатню освіченість для роботи у Верховній Раді.

  Результат пошуку зображень за запитом "Стало відомо, що показав ”детектор брехні” під час допиту Прикарпатського нардепа від Слуги народу"

  Про цезаявила голова науково-методичної ради Всеукраїнської асоціації поліграфологів Жаннетта Половнікова після проведення дослідження.

  ОТРИМАНІ ПЕВНІ РЕАКЦІЇ, ЯКІ СВІДЧАТЬ, ЩО ДОСЛІДЖУВАНА ОСОБА САМА КРАЄ СЕБЕ, БО ВВАЖАЄ, ЩО МАЄ НЕДОСТАТНЬО ОСВІТИ І ЗНАНЬ ДЛЯ РОБОТИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ. БІЛЬШЕ НІЯКОЇ ПРИХОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НЕ БУЛО, КРІМ ТОГО, ЩО ПАН ДЕПУТАТ ВВАЖАЄ, ЩО МАЄ ТРОХИ ЗАМАЛО ЗНАНЬ ДЛЯ ТАКОЇ РОБОТИ”.

  Сам Марусяк запевнив, що собі не дорікає, пише СТИК з посиланням на “Українська правда”.

  “Я СЕБЕ ЗА ЦЕ НЕ КАРТАЮ. ВСЕ У МЕНЕ З ЦИМ ДОБРЕ. Я ВХОДЖУ В ЦЕЙ РИТМ. ЗОВСІМ НОВИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ. ДО ЦЬОГО ЧАСУ Я НІКОЛИ НЕ БУВ ПУБЛІЧНОЮ ОСОБОЮ, ТОМУ ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ НЕЗВИЧНА СИТУАЦІЯ”.

  Поліграфолог запевнила, що Марусяк не володіє жодною прихованою інформацією щодо отримання коштів за провалений законопроект.

  Також, за словами Половнікової, Марусяк нікого з колег по партії не підозрює у тому, що вони могли взяти хабар.

  При цьому вона повідомила, що остаточні результати дослідження будуть відомі 25 жовтня у другій половині дня.

  Марусяк потрапив у Верховну Раду за списком від партії “Слуга народу” під номером 52. Він директор ПП “Гаразд”. Проживав у місті Калуш Івано-Франківської області.

  Підприємство нардепа займається вантажним автомобільним транспортом, будівельними роботами, наданням в оренду будмашин, оптовою торгівлею деревини, будматеріалами і тд.

  Марусяк член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. У комітеті він відповідає за питання щодо організації та оподаткування грального бізнесу.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150