Депутат Дубінський на поліграфі заперечив, що отримав хабар за голосування на податковому комітеті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат від фракції «Слуги народу» Олександр Дубінський пройшов поліграф через скандал у комітеті Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

  Результат пошуку зображень за запитом "Депутат Дубінський на поліграфі заперечив, що отримав хабар за голосування на податковому комітеті"

  Під час процесу Дубінський заперечив, що не підтримав законопроект №2047, який зокрема ліквідовує так звані «майданчики Яценка», за хабар у розмірі від 30 до 50 тисяч доларів і за будь-якій хабар взагалі, пише СТИК з посиланням на Громадське.

  Він також сказав «ні» на запитання, чи отримував він гроші за будь-яке голосування у Верховній Раді.

  Також депутат заперечив, що мав якісь домовленості про блокування законопроектів за грошову винагороду. Жодного колегу з податкового комітету у хабарництві Дубінський не підозрює.

  Крім цього, він заперечив, що хтось йому пропонував гроші за голосування проти законопроекту №2047, а також за будь-які інші законопроекти.

  Водночас, остаточний результат перевірки Дубінського буде оприлюднений 28 жовтня, хоча поліграфолог, який проводив дослідження, стверджує, що депутат не збрехав.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150