Нові обличчя відміняються: скандальна Ірина Люклян планує вдруге очолити Рожнятівський район?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Якщо незамінних людей десь і немає, то тільки не в Рожнятівському районі. Точніше, не в Рожнятівській районній адміністрації. Звільнена з посади голови РДА, відповідно від розпорядження президента Володимира Зеленського від 16 вересня 2019 року, Ірина Люклян може повернутися у свій колишній кабінет.

  Результат пошуку зображень за запитом "Нові обличчя відміняються: скандальна Ірина Люклян планує вдруге очолити Рожнятівський район?"

  Як відомо, 40-річна Ірина Богданівна Люклян у 2015 році балотувалася до Рожнятівської районної ради від партії БПП «Солідарність». У березні того ж року відбулося її перше призначення на посаду голови Рожнятівської РДА, яке відбувалося за активної підтримки тодішнього народного депутата від «Народного Фронту» Анатолія Диріва. Однак, це не завадило Ірині Люклян в нових політичних умовах  швидко перефарбуватися в нові партійні кольори. Зрештою, це їй робити не вперше. Ще у 2011 році вона була обраною до селищної ради Перегінська, яку тоді ж очолила, від «Європейської партії України» Миколи Катеринчука, пише СТИК з посиланням на Правда.іф.

  Перше пришестя Ірини Люклян на посаду голови Рожнятівської райдержадміністрації у 2015 році відбулося із гучним скандалом. Спершу активіст “Народної Самооборони” Рожнятівщини спробували зірвати її представлення у Рожнятові, а згодом приїхали до Івано-Франківська на зустріч з тодішнім головою ОДА Олегом Гончаруком. Вони намагалися з’ясувати, чому посаду голови Рожнятівської РДА посіла Ірина Люклян, якщо сам Гончарук зробив подання на іншу особу – Василя Рибчака.

  Активісти запевняли, що Люклян – креатура нардепа Анатолія Диріва, який, до речі, був присутнім як на її представленні в РДА, так і під час зустрічі «Народної Самооборони» з Гончаруком в «білому домі» в Івано-Франківську. Голова ІФ ОДА не став відкидати ці слова, визнавши, що у цьому випадку від нього залежало мало.

  “Чи приймав участь у цьому процесі пан Дирів? Так, приймав. Чи приймали в цьому участь народні депутати? Так, приймали. Чи я міг щось зробити — так, міг — піти з посади”, – сказав присутнім Гончарук.

  До речі, за час перебування на керівних посадах Ірина Люклян не доробилася до особливих статків. В її декларації про доходи, поданій в березні цього року, вказано, що вона не має ні власного житла, ні автомобіля.  Один будинок в Перегінську, площею майже 300 квадратних метрів, який було придбано через півроку після призначення на посаду голови РДА, належить її чоловікові – Тарасу Люкляну. Інший будинок в тому ж селищі, але трохи більший, перебуває у власності батька, а Ірина ним безоплатно користується. Те саме із земельними ділянками – приблизно 10 соток поділені між батьком та чоловіком.

  За останні два роки, які Ірина Люклян перебувала на посаді голови РДА, її чоловік непогано обновив автопарк подружжя. У 2017 році він придбав мікроавтобус «Мерседес Віто» за 160 тисяч гривень, а через рік – старенький джип «Лендровер» за невідому суму. Цікаво, що на підприємницькій діяльності Тарас Люклян, судячи із декларації, заробив за минулий рік менш ніж 24 тисячі гривень. У його дружини, щоправда, зарплата була більшою: на посаді голови РДА за рік вона отримала понад 350 тисяч гривень заробітної плати.

  (Visited 631 times, 1 visits today)
 • 180x150