Депутатка від “Слуги народу” найняла свого чоловіка помічником

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Марину Нікітіну обрали народною депутаткою від Гуляйпілля Запорізької області (округ №82). Зараз у Верховній Раді представниці партії “Слуга народу” платно допомагає її чоловік Олександр Нікітін, якого вона офіційно працевлаштувала як свого помічника. Ще однією оплачуваною помічницею депутатки стала візажистка.

  Результат пошуку зображень за запитом "Депутатка від "Слуги народу" найняла свого чоловіка помічником"

  Станом на 22 жовтня народній депутатці Марині Нікітіній платно допомагають двоє помічників: Вікторія Гужва та Олександр Нікітін, пише СТИК з посиланням на Рух ЧЕСНО.


  Помічники Марини Нікітіної станом на 22 жовтня 2019 року

  Олександр Нікітін – це чоловік депутатки, з яким вона одружилася 2014 року. Такі дані містить сторінка Марини Нікітіної у Facebook. Раніше Рух ЧЕСНО повідомляв, що Олександр Нікітін був довіреною особою Володимира Зеленського під час виборів Президента України.


  Довірені особи Володимира Зеленського в Запорізькій області на виборах Президента України

  Тоді ж його дружина Марина Нікітіна входила до складу виборчої комісії округу №82.Сам Нікітін із Гуляйпілля. 

  Марина та Олександр Нікітіни, світлина – getman.media

  Олександр Нікітін донедавна мав власну справу: з лютого 2019 року він був зареєстрований приватним підприємцем і, згідно з держреєстром, працював у сфері ремонту та техобслуговування автівок. Це був основний вид його підприємницької діяльності, яку у вересні цього року він припинив, імовірно, через призначення оплачуваним помічником народної депутатки – його дружини Марини Нікітіної. Нагадаємо, платно їй також допомагає Вікторія Гужва. Як виявилося, вона візажистка, бо раніше розміщувала про це оголошення. 


  Фрагмент сторінки Гужви в Instagram, дані – kp.ua

  Такі призначення спричинили в соціальних мережах скандал, зокрема через можливу некомпетентність помічників Нікітіної та родинні зв’язки. 

  Тоді Марина Нікітіна на своїй сторінці у Facebook так прокоментувала ці призначення:

  “Друзі! Звикайте – країну змінюють коміки, фотографи, ведучі весіль, візажисти та механіки! Це такий зараз тренд”.

  Згодом депутатка обмежила доступ до своєї сторінки в цій соціальній мережі.

  На громадських засадах народну обраницю від Гуляйпілля Марину Нікітіну наразі консультують п’ятеро помічників. Серед них є Віталій Гура, який цьогоріч став учасником телепроекту “Нові лідери”, а минулого року працював інспектором Управління соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації. А також Аліна Чорнова, котра на момент парламентських виборів працювала менеджеркою з персоналу в ТОВ “Ін-Тайм”. 

  Мар’яна Залозна, яка теж допомагає Нікітіній безоплатно, керувала Соколівським навчально-виховним комплексом Вільнянської районної ради Запорізької області. Крім того, помічниками-консультантами депутатки стали юрист Сергій Курдась та Андрій Каверін, котрий до 2018 року був старшим державним виконавцем у Гуляйпіллі. 

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150