Українцям дали доступ до водойм: ВРУ ухвалила закон, поданий мером Івано-Франківська ще у 2013 році

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Верховна Рада України ухвалила в цілому свободівський законопроект #0869 «Про забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об`єктів для загального користування».

  Результат пошуку зображень за запитом "Верховна Рада України ухвалила в цілому свободівський законопроект #0869 «Про забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об`єктів для загального користування»."

  Законопроект чекав на ухвалення майже 5 років, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Ще 28 листопада 2014 року народні депутати VIII скликання від ВО «Свобода» Андрій ІллєнкоМихайло ГоловкоОлег Осуховський, Юрій Левченко, Олександр МарченкоЮрій Бублик зареєстрували його у Парламенті. У 2015 році депутати підтримали його у першому читанні і тільки вчора, 30 жовтня, проголосували в цілому!

  Такого, як на фото нижче, більше не буде!

  Світлина від Олега Тягнибока.

  Українці нарешті отримають гарантоване право безкоштовного і безперешкодного доступу до узбережжя морів, морських заток, лиманів і островів у внутрішніх морських водах у межах пляжних зон, а також до узбережжя річок, водойм і островів для загального водокористування.

  Перешкоджання такому доступу буде підставою для припинення права користування землями прибережних захисних смуг, якщо таке право надано юридичним або фізичним особам.

  За це  «Свобода» боролася  ще із 2013 року. Вперше відповідну ініціативу до Парламенту VII скликання вніс народний депутат Руслан Марцінків. Законопроект було поставлено на голосування, утім, влада його провалила.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150