Прикарпатського нардепа Матусевича назвали людиною Дубінського, – переписка у ВРУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журналісти опублікували переписку пранкера “Джокера”, який від імені генпрокурора Руслана Рябошапки спілкувався з нардепом-ресторатором Миколою Тищенком.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатського нардепа Матусевича назвали людиною Дубінського, – переписка у ВРУ"

  Парламентар розповів “генпрокурору” про ситуацію у фракції, конфлікт з Олександром Ткаченком та гроші у конвертах. Також він запропонував “Рябошапці” разом навести лад у фракції.

  Липовий генпрокурор у переписці попередив Тищенка, аби той особисто не роздавав гроші у конвертах своїм колегам. Бо, начебто, його вже планують за це “здати”, пише СТИК з посиланням на Версії.

  На що Тищенко припустив, що це може бути нардеп від Прикарпаття Олександр Матусевич й назвав його “людиною Дубінського”.

  Олександр Матучевич у 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №86 (Долинський і Рожнятівський райони) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань аграрної та земельної політики.

  Олександр Дубінський – народний депутат Верховної Ради України IX скликання (фракція партії “Слуга народу”). Обраний по 94 округу Київської області (Обухів, Васильків і відповідні райони). Заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. Представник ВР у конкурсній комісії з відбору незалежних членів наглядових рад державних банків. Журналіст, продюсер, телеведучий, колишній співвласник телеканалу “1+1”. Також Олександра Дубінського називають таємним керівником депутатської групи олігарха Ігоря Коломойського у фракції.

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150