Голова Чернівецької облради отримав хабар за передачу в оренду комунального санаторію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження проти голови Чернівецької облради Івана Мунтяна. Йому закидають отримання хабара у 180 тисяч доларів, які він начебто вимагав за передачу в приватні руки комунального санаторію, сказано у рішеннях суду про арешт вилученого у Мунтяна майна.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голова Чернівецької облради отримав хабар за передачу в оренду комунального санаторію"

  Як повідомляє ТСН, після того, як облрада проголосувала за реорганізацію санаторію і віддала його у довгосторокову оренду на 50 років, НАБУ провело обшуки в облраді. Детективи вилучили документи, мобільні телефони та термінал для оплати картками, який знайшли в автомобілі одного з фігурантів, передає СТИК.

  Як сказано в ухвалі суду про арешт вилученого під час обшуків у Мунтяна майна, йдеться про цілісний майновий комплекс Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Рішення передати його в оренду Чернівецька облрада ухвалила 9 жовтня, а 16 жовтня детективи НАБУ провели обшук в кабінеті голови облради.

  За твердженням детективів НАБУ, в період з 23 липня по 15 жовтня голова Чернівецької облради встиг отримати 180 тисяч доларів США за вчинення вказаних дій.

  В рамках справи суд арештував також і мобільний телефон голови Чернівецької облради, який вилучили під час обшуку його квартири.

  Сам Іван Мутян зараз перебуває у відпустці і переконує, що про цю справу нічого не знає.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150